Uvažuje se MySQL 5


Dobrý den, chtěl bych se zeptat. jestli se uvažuje o nasazení MySQL ve verzi 5 a pokud ano, tak v jakém časovém horizontu.

Děkuji
V dohledné době si myslím, že asi ne, odhaduji tak z toho, že před pár dny proběhl upgrade na 4.1 - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=6407&t=6407. Správnou odpověď ti může dát jen Richard nebo mira.
A já myslel, že 4.1 už je samozřejmost. Když jsem jí chtěl na komerečním hostingu pro zákazníka někdy květnu, tak udělaly update do týdne s tím, že jsme jenom urychlil to co bylo plánované.
ale tady nejsi na komercnim hostingu ...
A ta reklama co mám na stránce není komerce? A doménu aktualne.cz dali NetCentru určitě taky zadarmo, ne že bych jim ty peníze nepřál, z něčeho žít musí.
Jenom se divím, že upgrade na 4.1 byl teprve nedávno a zjišťuju, že kdybych si stránky předělal před měsícem, měl bych dost smůlu, protože potřebuji poddotazy a dokonce by se mi občas hodil i trigger a procedurka, ale zatím se bez nich obejdu.
Nebejt tu teď 4.1 tak asi měním adresu.
<HTML>neuvažuje, zatím vůbec
pokud potrebujete neustale nejnovejsi verzi, doporucoval bych vam www.pipni.cz, (snad) vsichni ostatni nechaji softwaru nejaky cas nez ho nasadi na ostry server

adresu klidne zmente, nikdo vas tu nedrzi tak nechapu proc tim vyhrozujete</HTML>
Proč hned tak ostrá reakce, na pipni bych nešel za zlatý prase, no to možná jo, ale s jejich spolehlivostí a přístupem k zákazníkovi....

tak asi... považujete za vyhriožování? A jak si vůbec ,můžete dovolit svému zákazníkovi říct, že ho tu nikdo nedrží ať táhne. Z čeho tě platí? Já mám takovej pocit, že z tý reklamy co mám na stránkách. Lidi já vás nechápu, já se slušně zeptal a myslel jsem to tak jako jestli vám stačí cas na odleženi pětky měsíc, 2 nebo rok. O tom, že bych si stěžoval, že tu není pětka a nepadla ani zmínka.
Mimochodem, když už jsem u toho chování k zákazníkovi, tak jsem se e-mailem na podpore ptal, jestli je možné mít na přechodnou dobu 2 databáze a už týden jsem nedostal odpověď.
<HTML>> myslel jsem to tak jako jestli vám stačí cas na odleženi pětky měsíc, 2 nebo rok

spis ten rok

> jestli je možné mít na přechodnou dobu 2 databáze a už týden jsem nedostal odpověď.

neni

> považujete za vyhriožování? A jak si vůbec ,můžete dovolit svému zákazníkovi říct, že ho tu nikdo nedrží ať táhne.

prectete si jeste jednou ten svuj a muj prispevek a v klidu se omluvte, aspon za to, ze mi do ust vkladate neco, co jsem nerekl (a nenapsal)</HTML>
Děkuji za odpovědi.

Je pravda, že jsem moc v klidu nebyl, když jsem to psal, ale omlouvat se nehodlám, já vím, že tam nebylo ať odejdu, ale mě to tak vyznělo, pokud to tak nebylo myělno, tak mojí poněkud naštvanou reakci nemusíte brát v potaz.

Mimochodem, nebyl mi náhodou zrušen účet (manualy.kvalitne.cz)? Něják se na něj nemohu dostat.
Co takhle se vyjádřit? Vzhledem k tomu, že se opravdu nemůžu dostat ke vému účtu, abych tam hodil aktualizaci stránek a login mi hlásí, že účet neexistuje, tak opět začínám být poněkud naštvaný...
Když neexistuje, tak si ho znovu založ...
Dobrá rada nad zlato. Sice mi to přijde stupidní (ne ze strany Quinixe)
, ale funguje to. Jen je mi divný, že se dosud nebyl schopenvyjádřit mira.