Power point

Poradi mi ne'kdo jak sem umistit stra'nku v Powerpointu.Nejde mi ulozit uvodni stra'nka jako index.html.
Nedělej stránky v Powerpointu. Zkus Frontpage nebo se něco nauč z jakpsatweb.cz.
Tohle jsem cekal,
Zkousel jsi nekdy delat v powerpointu?
Pro zacatecniky je to pohoda-vse uz hotovo,jen psat.Taky je prezentovany pro tvorbu stranek,nejen prezentaci.
Ve front page jsem to taky zkousel,ale stranky mi nejdou udelat podle mych predstav.
Proste mi vyhovuje vic.
- powerpoint neni na tvorbu webovych stranek
- front page je rozhodne na tvorbu webovych stranek lepsi nez powerpoint
- co znamena "nejde"? jak se to projevuje? co jsi zkousel? nejake chybove hlaseni?
Zkusil jsem to. V PP jsem vytvořil prezentaci se jménem index - napsal jsem tam: Ahoj, já jsem tvoje první stránka. Pak se mi to podařilo uložit jako index.htm.Při otevření v prohlížeči mi to napsalo toto:

Tato prezentace obsahuje grafiku, kterou prohlížeč nemůže správně zobrazit. Prezentace byla optimalizována pro novější verze aplikace Microsoft Internet Explorer.

Chcete-li i přesto pokračovat, klepněte sem.

Je to v IE 6 se všemi aktualizacemi a záplatami, které byly vydány.
Obávám se, že ta pohoda při psaní se velice brzy promění v problémy.
>>Pro zacatecniky je to pohoda-vse uz hotovo,jen psat.
Jo pohoda by to byla, kdyby pak nemuseli psát do diskuzí dotazy typu Nejde mi to uložit jako index.html... To už pohoda není co?

>>Taky je prezentovany pro tvorbu stranek
To by mě opravdu zajímalo, kdo ho tak prezentuje? Microsoft? Ten má export do html i ve Wordu, což mluví za všechno.

Jo kdyby ty programy - tedy Powerpoint, Word, Publisher a dokonce i Excell - produkovaly kloudný kód, tak si je používejte do alelujá, ale jestliže zde někdo položí dotaz, že by chtěl udělat to a to a člověk se mu snaží pomoct a koukne do kódu - a prohlížeč se sekne, protože kód má tisíce a tisíce řádku (a přitom na stránce je třeba jen jeden obrázek - tohle dělá třeba Publisher), tak sorry, ale na takovouhle pomoc se můžu leda tak vy, tolik času zas nemám. Jestli máš problém s uložením, obrať se na Microsoft.

>>Ve front page jsem to taky zkousel,ale stranky mi nejdou udelat podle mych predstav.
Imho se málo snažíš.
Tato prezentace obsahuje grafiku, kterou prohlížeč nemůže správně zobrazit. Prezentace byla optimalizována pro novější verze aplikace Microsoft Internet Explorer.

FUJ!
Ten můj pokus - bylo to 8 souborů (dohromady 23 kB) a ani to v IE nešlo spustit - asi to tak dělat jde, ale přijde mi to větší problém naučit se to než se naučit pár tagů z HTML.
Thalia, tyjo, takova krehka divka, a takovy tvrdacky projev! :-)
Michal, Franta, nic mene ma pravdu. Teda se celkem divim, ze to neslo pustit. Ani na stroji, kde to bylo vytvoreno?
Jednou jsem takovy web predelaval z toho, co vytvoril PP do std html. Kybl prace, ale bylo to asi 50x mensi a chodilo to snad ve vsech prohlizecich...
Zkus se u PP podivat na export typu "zjednodusene HTML", Word to ma. Pak produkuje neco, co se da skousnout...
Tak jsem to zkusil... uf... no.. pri ukladani je tam tlacitko publikovat... to se da pouzit.
To "nelze zobrazit... " nahore v IE mi vyskocil radek "blokovany obsah..", kdyz na nej kliknes, tak se blokovani da zrusit a uvidis obsah te prezentace. Ale jinde jako v IE to nepojede... teda aspon ne rozumne.
S PowerPoint jsem se rozloučil asi tak před rokem a půl.
Doufám, že za tu dobu zapoměl mou adresu.