zobrazení reklamy

Ahoj!
Včera jsem nahral zkušebně stránky a v nastavení zadal umístění reklam dolu na stramky ,ale reklama se zobrazuje nahoře a mrví úvodní nadpis.
prosím poraďte. http://akvarijnisvet.wz.cz
Á po delší době zase stránky v Microsoft Publisheru... Vem si na to aspoň FrontPage, ten je na to dělanej. A jinak co se týče reklamy, tak je to tím, že zbytek stránky je absolutně pozicovanej a reklama není a tudíž se zobrazí nahoře (i když je správně vložená až na konci stránky).
Díky! Ale jsem uplny zacatecnik takze moc jsi me neporadil. Znamena to ,ze s tim nejde nic udelat dokud to nepredelam v jinym programu?
>>Znamena to ,ze s tim nejde nic udelat dokud to nepredelam v jinym programu?
To jsem neřekla, já jen že kód z Publisheru je přecpanej spoustou zelených věcí (aspoň já to mám v náhledu kódu zeleně), kterých jsou někdy i tisíce řádků a jsou na nic a člověku se v tom blbě něco hledá.

Stačí buď vloženou reklamu taky absolutně napozicovat tak, aby byla úplně dole, nebo přejít na relativní pozicování.

http://www.jakpsatweb.cz/css/css-pozicovani.html
OK!
Tak díky moc ,ale nejsem z toho nadčený zas abych to předělal.
Zavřel bych toho kdo ten Publisher vymyslel a předělával by všem stránky v nějakym lepším programu.
Ahoj, neumim jazyk HTML a vsechno delam ve Front Page, omylem jsem nejak smazal reklamu, jak ji tam dostanu zpet, obavam se totiz, ze bych o sve stranky z duvodu poruseni (neumyslne) mohl prijit. Dekuju
Michal: Nepřijdeš:) Webzdarma to maj vychytaný, reklama se tam vkládá znova při každým uložení/nahrání, tudíž je prakticky nemožný jí tam nemít.
Thalia: Myslíš, že tím by se to spravilo(upravit reklamu na absolutní pozici a dát jí souřadnice dolů)?Pochybuju! Detekovalo by to změnu a reklamu zase vložilo na default umístění. To by si totiž pak každej mohl dát reklamu do pryč, a to se nesmí:)
Nezobrazuje se mi banner a myslím, že jsem nic neudělal proti jeho zobrazování. Nevím, co s tím. Za chvíli mi určite zablokují stránky. Možná jsem jen změnil nastavení reklamy a to už se nedotklo nahraných souborů, může to být v tom? Jinak nevim... dik
Uf, tak je tam, měl jsem špatně napsanou značku na banner... :o)
2Jircalius: no však na to taky musíš jít chytřeji, než píšeš ty. Obalíš reklamu do divu a ten relativně napozicuješ dolů. Pokud to tak uděláš na všech stránkách, tak je to ok a podmínky nikde neporušuješ.

2Michal: napiš adresu svých stránek a doporučuju ti zkoušet nahrát soubor znovu na web či použít jiné navody, kterých najdeš v příspěvcích ohledně reklamy na zdejším fóru spostu