Index.htm

Nejde mi změnit index htm
Jak ti nejde změnit? Nahraješ novej index a přesto pořád vidíš starej? Pak je to http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2. Pokud ne, specifikuj problém blíže.
Dám si editovat skrz html, opravím a když dám uložit, tak se objeví hlášení, že soubor se nepodařilo uložit. Mám pocit, že je to od té doby, kdy jsem byl převeden z domény xf.cz na borec.cz
Aha takže edituješ ve správci souborů a pak ti nejde uložit změna. Není pohodlnější změnit soubor u sebe v počítači a pak ho nahrát na web? Nejlépe přes ftp? Zdejší správce má bohužel tuhle chybu, že občas nejde soubor ukládat - zřejmě jsou problémy s nastavením přístupových práv k adresářům. Já osobně používám pro přenos souborů pouze ftp a nikdy jsem neměla problém.
Ani druhá varianta mi nefunguje - teď jsem to zkoušel. Napsal jsem si nový index.htm u sebe a při ftp přenosu mi to napsalo "přenos selhal" :-(
A co zkusit nahrát nový index ještě přes webový rozhraní?
Taky jsem to zkoušel se stejným "úspěchem" :-(
Hm tak tomu se říká smůla, když nefunguje ani jedna ze tří možností :-/. Další rada, která mě napadá, je zkusit to znovu (mno a možná i několikrát). Přes to ftp by to mělo nakonec jít.
Na třetí pokus skutečný úspěch :-)
muj problém tkví v tom že jsem stranky nahral přes ftp (vytvořil v ZONER PHOTO STUDIO 8) a dokaže mi je zobrazit
jen FIREFOX, IE zobrazi jen reklamu. VI NEKDO CO S TIM?