chyba 404

Ahoj, mám stránku www.malirnaterac.wz.cz ale nemohu se na ni dostat, protože mi to hlásí chybu 404 soubor nebyl nalezen. Můžete mi prosím poradit jak se to dá odstranit?
Jsou tam všechny soubory, které jsou potřeba k provozu té stránky.

Děkuji
Pavel Krejčí
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16
je to sice o obrazcich, ale plati to obecne o vsech souborech
Napiš všechny soubory malými písmeny a pak se na ně taky malými písmeny odkazuj.
Nepoužívej v názvech gramatiku ani speciální znaky.
Pomlčka funguje, ale radši ji taky nepoužívej, když už tak raději podtržítko.

Pokud to máš všechno dobře, tak jsi asi nenahrál na web soubor index.htm, nebo jiný nutný (index.html, index.php,...)
Pozor, je rozdíl mezi index a Index. Windowsům je to jedno, ale linux to rozlišuje. A servery asi jedou na něm.
V každém případě používej v názvech raději pomlčku, než podtržítko - chová se to pak ve vyhledávačích lépe. Servery jedou na Linuxu, názvy souborů jsou tedy citlivé na velikost písmen - přesně podle norem. Diakritiku je možné v názvech souborů používat, ale obecně se to nedoporučuje, protože tyto znaky je nutné uvádět v hexa. Snadno se pak spleteš v URL - koukám, že to máš špatně.

Ještě pár dobře míněných rad na závěr:
- Zbav se rámců. To že je FrontPage umí, ještě neznamená, že jsou pro prezentace vhodné
- Použij alespoň HTML 4.01 Transitional - i když pro začátečníka je lepší začít rovnou s XHTML
- Nauč se CSS. Po počátečních potížích je práce s nimi velice pohodlná