mp3

ahoj, potřebuju poradit s hudbou.
vložim jí do stránky a pak teprve publikuju na web, ale když se na stránku podívám, tak mi to akorát nabídne si mp3 stáhnout, ale nepřehrává se.
díky za jakoukoliv radu:o)
Aja
no stejně, kolik lidí si poušít mp3 v dobré kvalitě na netu? dycky je to lepší stáhnout, teda pokud nechceš, aby si uživatel tvoje mp3 nestáhl.

cad.xf.cz
:o) a jde to nějak ,kdybych třebas nechtěla aby si to stáhnul?:o)
to hci taky vedet
při poslechu se hudba stejně nejdřiv stáhne do dočasných souborů z netu a z tama si ju pak mužu vytáhnout.

k prvnimu dotazu: já použivám IE 6 a klikem na odkaz směřující na soubor název.mp3 začne stahování (viz odstavec nahoře) a pak to přehraje nebo se stahuje přes pravy tlačitko na myši "uložit cíl jako"
Tuším, že se to dá vyřešit Javaapletem, nebo programem umístěným na serveru, který soubor pouze přehraje. Ale prktickou radu pro to nemám. Nejsem programátor. Javaaplet podporuje FrontPage a Open Office org, případně PowerPoint, nebo Access (datové stránky).
uplne jednoduse - das si na stranku ramec a vtom ramci stranku, ktera bude mit na pozadi ten zvuk, kterej ty chces, kdyz si to bude chtit nekdo stahnout tak stahne nanejvys odkaz
v sobotu tp budu mit na mit strankach taky tak vyreseny
2filip: tím, co píšeš, nijak stažení hudby nezabráníš. Mně by to zabralo pár sekund plus nějaká ta doba, po kterou by se to stahovalo ;-)
Uložit tvůj hudební soubor klientovi nezabráníš.Tak maximálně mu to můžeš ztížit.
A něco na přehrávání přímo na stránkách by se dalo udělat v javascriptu. S tím rámcem je to taky dobrý nápad.

> programem umístěným na serveru, který soubor pouze přehraje.
To by Míra s Richardem měli radost, kdyby jim tam něco hrálo :o)
Jako první možnost jsem uvedl ten Javaaplet.
dik za uznani, pokazdy se najde nekdo, kdo najde zpusob jak to stahnout ...