bezi vam PHP?

facha vam na webu PHP?

me to u dobry pulky odkazu na mym webu vyhazuje okno na stazeni application/x-httpd-php = jde normalne stahnout PHP zdrojak = docela nemily :-(
fachá
hmm, zajimavy, protoze ted jsem zjistil, ze je to zalezitost nikoliv serveru, ale prohlizece, Mozilla proste misto aby stranku *.php zobrazila, tak nabizi jeji stazeni - a to nejen na mych strankach
A nezaleží to na tom jakou hlavičku prohlížeči posíláš.Protože neznám adresu webu jen se domnívám, že Mozilla respektuje jen hlavičku, která přichází
Neni pravda.
IE to dělá dneska taky.
nic jsem nemenil, pouzivam porad stejny prohlizec a najednou uprostred dnesni noci mi Mozilla misto zobrazeni dokumentu nabizi jeho stazeni, respektive nabizi stazeni toho souboru ktery includuju do hlavniho modulu (takze slo normalne stahnout zdrojak souboru)

zkousel jsem to v IE, Opere a ty nic podobnyho nedelaly

pak jsem v Mozille vycistil cache a uz to nedela
chceš tím říci, že když ze servru přide místo výstupu z PHP skriptu jeho zdrojový kód tak za to může cache v počítači nebo prohlížeč?
nechci tim rict vubec nic, to co jsem popsal se mi delo dneska v noci a dopoledne (co to zpusobilo, jestli server nebo cokoliv jinyho nechci spekulovat, protoze to pro me samotnyho zustava zahadou)