Nefunguje

Mám problém.Nemůžu jít na svůj účet a nejde z něho nic stahovat.Došel mi e-mail asi před měsícem,že jsem nebyl dlouho přihlášen.Ale já se potm přihlásil.V čem je problém?Chci zase na svůj účet!Díky
v takovychto pripadech neni tak uplne od veci uvest, o jaky ucet se jedna...
Mam stejny problem jako "lift666". Spravovala jsem ucet naseho detskeho domova (detskydomov-kh.wz.cz), byl neaktivni 3 tydny, neprisla ani zminka o zablokovani na email a je zablokovan. Obracela jsem se na vas emailem o pomoc, zduvodneni,vysvetleni,ale zatim marne. Ten samy problem mam i s jinym uctem, o jehoz zablokovani take nezaznela zminka a najednou se do nej nemuzu prihlasit (skaut-hartmanice-comics.wz.cz, skaut-hartmanice-fotosbirka.wz.cz, skaut-hartmanice-fototabor.wz.cz, skaut-hartmanice-fotovypravy.wz.cz). Spolehala jsem se na to, ze kdyz se bude jevit ucet neaktivni, tak ze vzdy upozornite, nez jej zablokujete. JAK TO TEDY S TEMITO UCTY JE? Lze je znovu aktivovat nebo budu muset travit znovu hodiny a hodiny u PC a vse predelavat?
Na učet spcdjam.wz.cz nemůžu uložit žádný soubor.Ani přímo přes Váš web,ani přes ftp.Děkuji za odpověď
2Petra D. - stránky nejsou zablokované (byla by tam jiná hláška a přišel by mejl), ale zrušené. U dětského domova nedokážu odhadnout proč, ale u těch skaut stránek to mohlo být z důvodu spojování účtů, ale je to jen můj odhad, soudím tak z názvů těch webů. Jestli jsi poslala mejl na podporu, tak by ti měli sdělit důvod, ale to může imho pár dnů trvat.
Na náš web www.vkadamov.wz.cz nejdou uložit nové soubory. Ani přes ftp ani přes admistraci. ?
lift666.webzdarma.cz Doufám,že se dočkám odpovědi
Stále stejná hláška. Soubor se nepodařilo uložit.
<HTML><b>lit666</b>
Fri Oct 28 07:22:38 2005 to bylo smazano z duvodu vic nez 2 mesicu bez zobrazeneho banneru - pokud prislo k tomu uctu nejake upozorneni mailem tak to muselo byt minimalne pred mesicem (resp. 2.10.)</HTML>
A co to je zobrazený banner?
2lift666: že ty jsi nečet podmínky? http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#1
Na web: tsgracia-studenka.wz.cz nejdou uložit obrázky nevim co s tim mam delat. Par jsem jich tam dostal a pak mi to napsalo, že se nepodařilo obrázek uložit... Jestli někdo ví co s tím tak mi napiste, budu vdecny:)
Mně taky nejde uložit žádný soubor, co mám dělat? Poradíte? foxik.borec.cz
Doporučuju naučit se pro nahrávání souborů používat ftp, http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp.
Právě četl a proto mi to připadá divný o čem tady mluvíš.O žádným banneru jsem se tam nediočetl.Nebo možná něco jo,ale jak mám vědět co to je?Tak co je to?
Banner = reklamní pružek = reklama = cena za hosting na webzdarma.
2lift666: při registraci jsi mimo jiné souhlasil s tímto:

Uživatel je povinen:
...
* dodržovat podmínky zobrazení reklamy
nechce ma prihlasit na moj ucet
ze vraj naspravne heslo, ale nech delam co delam to heslo davam spravne. ja uz fakt neviem co dalej
2shane: a o jaký účet se jedná? Admini tuším nemají křišťálovou kouli, aby z tvýho dotazu sami poznali, na jakejže účet se to nemůžeš přihlásit...
A jak ho mám na svoje stránky vložit?
nejde změnit uživatelské jméno?
2lift666: měl by se vložit sám, pokud ne, musíš mu trochu pomoct. Projdi si zdejší diskuze, problém s reklamou se tu řeší neustále.

2Kelley: nejde, musíš si založit nový účet a soubory přehrát tam.
admini nemaji kristalovou kouli ale ani chut odpovedet na tyhle dotazy!:( mne bezduvodne take smazali ucet dieta-hubnuti.aktualne.cz a zadna odpoved dotaz ve foru byl dokonce smazan opravdu nevim co si myslet o WZ nic sem neporusil..
mam vice uctu delam weby pro zname a kamarady a nechapu proc zrovna ten jeden nekomu tak vadil zadne poruseni pravidel, denne 70 pristupu na stranky reklama se zobrazovala...
To jsem si všiml,ale k ničemu jsem nedošel.Prostě mi řekněte,moc moc prosím,jak vložit banner na stránky.Opravdu moc úpřípmně prosím