Cenzura na foru WZ!

Dle meho nazoru se tady ze strany adminu obevuje cenzura nepohodlnych dotazu. Vcera jsem sem podal dotaz na "uzavrenost" fora o Html a dnes koukam ze tento dotaz tu jaksi neni.



ps. jestli toto nekdo smaze tak je srab a boji se diskuzi
a v čem ta uzavřenost spočívá?
franta kdyz nemas ucet u wz tak nemuzes prispivat
Mně taky zmizel thread ohledně funkčnosti domény wz.cz... :-/
To není cenzura nepohodlných dotazů, to je minimalizace dotazů k ničemu či dotazů opakujících se či spamů.
Thalio, jak tohle můžeš říct?
Ten můj dotaz byl zcela ojedinělý! Měl nárok na smazání asi tak stejnou, jako např. thread "plovoucí obrázek" - tj. autor, který si s něčím neví rady (ačkoliv to třeba má jednoduché řešení) se ptá ostatních na jejich názor nebo návrh řešení. Až na to, že tentokrát se jednalo o funkčnost domény wz.cz, konkrétně o to, že se moje stránky (a nejen moje - všechny s koncovkou wz.cz) jednomu uživateli s Operou nenačítají/načítají špatně/nejde stahovat obrázky...
O tom si nemyslím, že by to byl dotaz "k ničemu"...
Laura: třeba se admin přehmátl a místo dela.... smazal ten tvůj.
2Laura: taky je otázka, podle čeho admini posuzují, co smazat a co ne. Co je podle nic "dotaz k ničemu či dotaz opakující se či spam". A navíc, když víš, že tvůj dotaz nezapadá do ani jedné z této kategorie, tak se nezlob na mě ale na adminy, že mají ještě další kategorie ;-)
Jé já tak nemám náladu dohadovat se, mně se chce spát.
<HTML>blaf: o threadu s uzavrenosti HTML diskuze nic nevim...
Kazdopadne od jiste doby je nutne se pred ucasti v HTML diskuzi prihlasit.
Ma to sve opodstatnene duvody.

Zadna cenzura tu neni, krome cenzury stupidnich threadu ktere tady na wz nemaji zadny smysl.</HTML>
Richard: Ok, takže to byl můj případ? Jen, abych měla představu...
zrovna tohle téma má asi 30 příspěvků, z nich jsou k věci (a zároveň nesou nějakou informaci pro hodnotnou pro ostatní) asi 3 ... takže kdybych na to měl čas, promazal bych tuhle diskusi od těch blábolů

tohle není chat proboha už!
No, pokud někomu to, že se ptám na důvod, proč někomu nefunguje načítání mých stránkek, připadá jako stupidita, tak pardon.
Proč teda nesmažete i tenhle thread!?
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=36222&t=36222
Tam jsem totiž zhruba v půlce stejně začala řešit stejný téma jako u toho, co už jste smázli - čili je jistotně nabitý bláboly... Kam se hrabe Dela, že...
<HTML>> ptám na důvod, proč někomu nefunguje načítání mých stránkek

to neni stupidita ale v ramci poskytnutych informaci to vyresit nejde (a uprimne pochybuju, ze jsi schopna poslat informace, ze kterych by to vubec slo), tim padem kdyz se na to ani po nekolika dnech nikdo nechyti, nema smysl to tady nechavat, i kdyz netvrdim s tim, ze to tady nemuze byt ... nekdy to posuzovani co smazat nebo ne je trochu relativni

> Proč teda nesmažete i tenhle thread!?

ja tohle forum nectu cele takze sorry, ze si nevsimnu kazdeho blabolu, navic sorry, ze nemam cas prochazet cely ten thread a mazat nesouvisejici blaboly</HTML>
Jenže on se někdo chytil, nebyl to thread bez příspěvků. A měli byste si uvědomit, že minimálně polovina přispěvatelů v tomhle fóru jsou začátečníci, kteří se na něco ptají, protože TO NEVÍ. Za to, že někdo není expert, ho nemá smysl trestat. Já se ptala tak konkrétně, jak jen to šlo - ocitovala jsem celý dotaz uživatele s Operou směřovaný mně, proč se mu stránky nenačítají (a rovněž žádné jiné s doménou wz.cz). Víc mi k tomu neřekl a já víc nezjistila, protože mojí Opeře se to nestává. Chtěla jsem jen zjistit, jestli má někdo podobnou zkušenost, popř. ví, co by to mohlo způsobovat. To je vážně tak stupidní?
Pokud nedáváte lidem šanci, aby se zeptali (a jiným, aby jim odpověděli: ptáš se blbě/sorry, nevim/vim, je to tímhle), na co tohle fórum tedy je?
<HTML>Laura: Je to nazor.
Pokud to bylo smazano, duvod byl.
Opravnenost smazani myslim nema moc smysl resit a ani se to prilis netyka nadpisu: "Cenzura na foru WZ!" Protoze o zadnou cenzuru se nejednalo</HTML>
Omlouvam se! mym cilem nebylo vyvolat flame ale donutit Adminy k zamysleni nad svevolnym mazanim prispevku.
pokud de o casto kladene "stupidni" dotazy tak bych navrhoval typicke zastupce techto dotazu i pripadne cele tyto vlakna presunout do FAQ a umoznit v tom vyhledavani (lepereceno vice vnucovat tlacitko Hledej)

dalsi moznost je pred vlozenim moveho dotazu prehledat nadpisy ostatnich dotazu zda neobsahujou podobne vyrazy a nabidnout je uzivatli jeste pred tim nez se vlozi novy "stupidni" dotaz (dalo by se to aplikovat i na obsah)
pomoci Par jednoduchih triku se da zabranit i spamu (treba kontrola na opakujici se sekvence znaku, ci nekolik uplne stejnych prispevku za sebou
2blaf: ten predchozi prispevek se mi zda tak trochu mimo. faq na wz exestujou(sice ne oficialni ale jsou: http://faq.webzdarma.cz/), nejvetsi problem je, ze zacatnici tuhle adresu neznaj nebo na ni nejsou zvykli chodit. co se tyce tech jednoduchejch triku - ty tu samozrejme taky jsou(zkus si napsat vic otazniku za sebou;-)), horsi je, ze se tim vsechno osetrit neda:-(((
2spook:tak treba : "stupid stupid stupid stupid stupid"

1)Ja nepopiram existenci tohoto neoficialniho FAQ (melo by byt oficialni a trochu lepe vyditelne)
za 2 zrovna predevcirem jsem tu cetl krasnej spam 3x ten samej prispevek ve stejnem treedu(momentale jiz smazano)
za 3 dnes byl uzavren volen pristup pro vkadani do diskuze o PHP
cituji - http://www.webzdarma.cz/forum/index.php? :"Diskuse o programování ve skriptovacím jazyku PHP (popřípadě programování obecně). Příspěvky se NEMUSEJÍ nutně týkat Webzdarma."

dle mne je to diskuze pro vsechny (ikdyz vim ze existuji i jine)
kdybych sam nemel na starost diskuzni forum s 1700 uzivateli (popravde opravdu aktivnich je tak 600) tak bych asi stal na strane tech co si tady stezuji, ale neni to tak jednoduchy

Internet je o anonymite a nejaka diskuze bez jasnych pravidel a kontroly vetsinou vede do mist, kde se nesviti
hromada lidi si casto plete diskuzi s chatem, nepouziva vubec vyhledavani, zaklada thready na vec na kterou uz existuje thread o pet radku nize, odbiha od tematu nebo dela bordel

a pokud se ma udrzet nejaka uroven, tak se proste musi promazavat, blokovat atd.

nejlepsi je pak ta smrst pripominek v nichz ti, kterym bylo neco smazano nesetri vyrazy typu cenzura, komunismus, nechavas tady jenom to co se ti hodi do kramu atd. atd.

takze mistni adminy spis obdivuju za to, ze na to maj nervy a jeste na podobny thready reaguji

mejte se a zkuste nekdy na vec mrknout i z druhy stranky
treba dobra diskuse je na abclinuxu.cz proc zde neni podobnej system
Tohle nemá smysl...
Jakmile se na to koukáte způsobem: "1700 užovatelů, 500 spamů za týden, 100 totožných příspěvků, 100 stupidních..." , tak sorry, ale jste mimo.
Rozeznat spam dokáže i blbec, ale bezpečně rozpoznat, jaká míra stupidity je v jakém threadu, to nepoznáte z nadpisu (vzhledem k tomu, že celý vlákna nečtete) a už vůbec ne, pokud celý fórum čtete nahodile...
Ale, abych se nehádala:
>Richard: Ok, takže to byl můj případ? Jen, abych měla představu...>
Představu už mám zcela konkrétní, díky. Nashlé...

Vy chcete fóra k diskusi

admini přehlednou diskusi

já návštěvnost svých stránek

Napište mě jaká fóra si přejete a já je vytvořím (pokud na ně budete chodit) na svých stránkách.

Ulehčíte to i WZ.

www.mesto.xf.cz
Kdybych na tenhle thread nezanevřela, řekla bych: "Já nechtěla nic z toho, já chtěla spravedlnost!" ...Avšak bylo by to příliš patetické, a proto to neřeknu...

Ale návrhy by byly:
"Zapovězené otázky na WZ"
"Co admini neradi vidí"
"Hledá se thread..."
"Nevaž se, odvaž se zeptat!"
"Tucet zvědavců"
"Strach a hnus v Los WebZdarmos"
atakdále... :)
Tak. Právě to udělali zas a já toho už mám dost!
Thread hlásící výpadek domény wz.cz je taky stupidní?!
To myslíte fakt vážně?!