Reklama - 3 bannery

Mozna mi neco uniklo, ale po nahrani default stranky....pri nastaveni reklamy na stranku podle <!--WZ-REKLAMA-1.0--> se mi zobrazuji 3 bannery...neni to trochu moc? Samozrejme tam kod s vydavacim javascriptem nenechavam a necham to na serveru...aby ho doplnil.
Nevite v cem je problem?
dik
ehm...tak dokonce na jedne strance to am 5x...a dokonce pred DOCTYPE......coz je teda pekna prasarna...
aha...tak si asi take sam odpovim :))))
no mel jsem aplikaci napsanou v php...a includoval jsem nejake konfiguraky a soubory s fcemi a tridami...no a nastaveni bylo na kazdou stranu reklama...takze to pekne ke kazdemu php prdlo ten kod...:)
no...zajimave reseni...:))
No tak ja mam opacnej problem. Na svejch strankach se mi nezobrazuje reklama vubec (jedna se o stranky divagem.webzdrma.cz). ne, ze by mi to nejak vadilo ale abych pak jednoho krasnyho dne neprisel a stranky nebyly smazany. Jeste donedavna mi reklama fungovala ale ted absolutne nevim, co s tim. Nastavoval sem jak reklamu nahore, tak dole ale nic. V kodu mam i ten tag <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Stranky mam v php a taky samozrejme pouzivam include ale driv mi to normalne fungovalo
hmm, tak uz je to v poho. delal sem nejaky pokusy a nejdriv se mi tam reklama zobrazovala 2x a po nejaky dobe se to samo spravilo :) nechapu
lol me se ta reklama zobrazuje tak jka ma :o)
hmm, taky nemám neklamu, nevím proč a phpčku moc nerozumím ... nemažte mě, já na to přijdu :-)