zablokování účtu

Od Podpory WEBZDARMA jsem obdržel nejprve mail , že na moje stránky www.kubulaspider.wz.cz není prístup ( i když je tam cca 1000 přístupů za poslední 3 měsíce). Nyní mi byl zablokován účet a stránka. Smazal jsem soubor . htaccess v domovském adresáři , provedl jsem aktualizaci " index" , ale reklamní banner se nezobrazil. Vím tedy čerta, co s tím mám dělat. Prosím pomozte mi radou.

slávek
taky mi prisel asi mesic tomu ze mam malo pristupu, od te doby se to 100%ne zmenilo ale i tak tam porad nekdo chodil. dneska sem se chtel podivat a buch ucet zablokovany. co stym? pristupu celkem tam je asi 400 +-
Ono pristup je neco jineho jak pristup. Zde na WZ se pristup pocita zobrazenim reklamy. Neni reklama = neni pristup. Nenacte se reklama = neni pristup.

http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
To jsem pochopil. Problém je , ale v tom , že dost dlouho tam reklama byla a pak zmizela i když tam byly přístupy stejně jak předtím.
Slávek
>> reklama byla a pak zmizela
Jak zmizela? Reklama se sama o sobě nezmizi. A pokud zmizi, tak je tvoji povinnosti ji tam dat zpatky, jinak se to bude pokladat za porusovani pravidel.
Rád bych to udělat . ale nevím jak. jsou to moje první stránky a reklamu si tam automaticky vložila PODPORA při prvním nahrání "index,html".
pokud víš jak, poraď mi prosím.
Díky
Slávek
Nahrál jsem "index.htm" znovu a robot tam reklamu sám vložil. Díky všem za informaci.
Kuba
Po menším infarktu píšu, že reklamu na úvodní straně jsem bohužel viděla...
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?57
chapu, ze nezobrazovani reklamy je poruseni pravidel, a tak byl ucet zrusen/zablokovan. i kdybych tam reklamu rad vlozil znova, tak nemuzu, pac se na ftp uctu uz nedostanu... ale! web se stale zobrazuje. muzu ho teda nechat nejak zrusit? nebo nechat prichozi presmerovat na novy? dik honza
mne pre istotu neprisiel ani mail. proste mi bola zrusena cela moja stranka. neda sa nikde prihlasit, neda sa tam dostat cez FTP a stranka sa nezorbazi, lebo chyba index.htm

to znamena? ako? preco?
2honza: to ti nejde ani přihlásit se na webový rozhraní a uploadnout index odtam? Třeba se reklama vloží. A o jaký web se jedná? Bez toho se na to nemůžou admini kouknout.

2hicotech: stejná otázka - o jaký web se jedná?
ide o web pozorsxod.wz.cz
vidim ze sa nic aj tak nedeje...