Do emailovy schranky prestali chodit maily

Z ničehož nic mi přestali do mojí emailovy schranky na WZ chodit maily, nevite někdo čim by to mohlo byt? Odesilat mohu ale přijimat ne, vždy se to vrati zpatky a piše že mail quota exceeded i když mam mailovou schranku prazdnou, dik za radu
... i koš?
jo i koš.
Nenapadá me nic chytrého, než aby sis zjistil, jestli máš ještě dost místa celkově (50 MB?).
Koš je potřeba čas od času vysypat. Do popelnice anebo před paneláky většinou bývají kontejnery.
Postu jsem smazal celou a stranky maji celkove par kB, takze fakt netusim cim by to mohlo byt.
Ahoj e-mailová schránka ti nejde protože
1.bud je plná (vysypej koš a odstran maily)
2Stává se že maily nejdou poslat až třeba za 2-5 dnů ano (také se mi to stalo)
3.pokud nic napiš mi na info@nero6mechanika.wz.cz a napiš konkrétně co a já ti odpovím.
Andy:
ad 1. hned na začátku píše, že tam nic nemá
ad 2. to si myslím že je blbost, zvlášť při doručovaných e-mailech
ad 3. "konkrétně co" je na začátku threadu; TY bys mu teda určitě poradil LOL
2dis: náhodou mě skoro vysvětlil fci. hodin....:)
Jenda: Zkus si zjistit tu velikost zabraného prostoru. Sice tady píšeš, že stránky mají "pár kB" - ale co jsem mohl posoudit, tak těch stránek je poměrně dost a máš tam i nějaké downloads. Zkus Total Commander (výpis logu) ke zjištění velikosti obsazeného prostoru na wz.
Lama: Total Commander pise, ze mam 380 KB z 50000 KB, v poste nemam nic.
Jenda> Zkus schránku v nastavení zrušit a znovu zapnout
Víš mě se také stalo že do mailovky přestali chdit maily na wz až po hodinách jednou i po dnech chodily.
web je 50MB a na mail 5 MB ty si musíš zvolit poštovní schránka a v nastavení ji aktivovat a do 30 minut by to mělo fachat
Uz jsem to rozbehal, dik vsem za cenne rady.