Stránky jdou zobr. přes FTP ale ne přes WWW

Na webu mám nahrány nějaké starší stránky- ty lze přes WWW zobrazit. Ale když jsem dnes nahrál přes webové rozhraní nové, tak se přes WWW nezobrazí (nedovolený přístup). Hlavní stránku mám nastavenou správně, nefunguje, ani když vypíšu celou cestu (http://daec.wz.cz/index.htm). Když se ale připojím přes FTP (třeba Průzkumníkem), tak tam ten index.htm je a jde normálně otevřít... Může mi někdo prosím pomoct? Děkuju
A zkoušels F5 (obnovit)? Mě se zobrazují.

Jo a nemáš tam reklamu.
Zkoušel jsem to (tohle znám). Reklamu tam nemám proto že tam ani nejde zobrazit ta stránka (mimochodem před několika dny, když to ještě jelo se tomu robotovi do vložení reklamy moc nechtělo..)
Prostě jsem zkoušel obnovovat, smazat a znovu nahrát stránku, udělat to přes webové rozhraní, přes průzkumníka, přes Total Commander, pořád nic...
zkoušel
403 - chybějící index atd...
2daec: koukám, že už ti to funguje, ale jestli to brzo neopravíš, tak ti to pro porušení podmínek smáznou. Automatický přesměrování na úvodní straně s reklamou není na wz povoleno. Takže pryč s tím refreshem, nech tam jen ten odkaz, ať si lidi kliknou.
No ale musím říct, že ten odkaz mě dostal:
___Vitejte_na_mych_strankach!___.htm
Toto jsem odstranil, uživatelé si už nepřehlédnutelnou reklamu hezky prohlédnou...
Dnes ráno jsem zkusil nahrát obsah stránek ve škole, už to jede. Nevím jestli to byla včera chyba serveru na mé straně, nebo jestli se včera něco dělo na straně WZ. Dříve mi to totiž jelo, takže pochybuju, že to bylo u mně.