Podle mě mám vše hotové ale stránky se prostě nezobrazují...

Udělala sem si stránky (jenom v Notepad++) začínám s nimi. Dyš sem je dostala na net pomocí ftp ve spuštěném ftp se mi normálně ukáží ale dyš zadam do vyhledávače adresu me stránky je tam pouze reklama....neporadil by mi někdo jak je tam mám dostat? už opravdu nevím co stim....
Snažil jsem se prohlédnout si zdrojový kód, ale na nic kromě reklamního baneru jsem tam nenarazil.
Není tam a ni náznak hlavičky, těla, nebo patičky.
Není tam ani textový obsah, prostě nic.

Možná že by mě pomohlo vidět zdrojový kód té stránky případně dalších stránek. Pokud ho máte k dispozici, zašlete mě ho na:
janrippl@volny.cz

O tvorbě stránek naleznete dobrý návod na www.jakpsatweb.cz v sekci o HTML
Simca91: takový pokus - vyber si název některého z těch svých souborů, který by měl tvořit stránku, a který jsi nahrála pomocí ftp na server. Dejme tomu že to bude třeba soubor "uvod.htm". Takže potom zkus odkaz http://simca91.wz.cz/uvod.htm (samozřejmě v odkazu použij název toho souboru, který si vybereš). Pokud se ti stránka zobrazí, tak je problém pouze v tom, že úvodní stránka tvého webu se nejmenuje index.htm ale nějak jinak; pod názvem index.htm máš na webu pouze prázdný soubor, do kterého robot vložil reklamu.

Pokud se výše uvedeným postupem stránka nezobrazí, zdá se, že na serveru nahraná není, nebo netvoří korektní html stránku.
dyt ti to funguje... http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2
a doporucil bych procist http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16 a upravit podle toho ty stranky
hele ono už je to fakt spravený ;-) a já si tady plácám... :-D

Tonik: koukala jsem tam asi před půl hoďkou a fakt tam byla jen reklama...
dis: kdyz jsem to psal, tvuj prispevek tady nebyl :-)
jo děkuju měli ste pravdu název úvodní stránky sem měla jiný (ten co byl na pevným disku v mem compu) opravila sem to jak sem si precetla tady na servru jak to tam dostat.....
to dis: to jako stech stránek nebo to je mimo tema....?! jestli stech stránek tak je to od tebe ošklivi ja sem rada ze tam neco je....
Simca91: myslím že dochází k nějakému nedorozumění ;-)
- nejdřív jsem se jukla na tu stránku, viděla jsem jen reklamu, ale neměla jsem čas sem psát
- pak jsem napsala tu radu jak to zjistit
- pak koukám že Tonik píše že to jde
- tak jsem jen napsala, že jsem se nepodívala, že už to máš opravený, a psala jsem jako by to pořád nefungovalo..

nevím přesně na co se ptáš, ale nikde jsem nechtěla nic hodnotit, jen poradit ;-)
ok v pohode ja to nebrala ve zlim spis sem se nad tim pousmala.....sem na todle blbá (jako na tvorbu www)todle je první str.takže nic moc tak sem myslela ze to patrilo tomu vzhledu na ty strance...
Jan Rippl:děkuju za navrh.Právě tam podle toho naodu sem delala cele stranky (jak psat web)predtim sem o tomnemela ani ponení sou to skvělí stránky.....
Ještě bys měla najít nějaké stránky, které se věnují jazyku českému. :-))
Pro LAMA

Cituji:

..........vím že to není uplně super ale je to moje první stránka a ktomu ještě amatersky vytvořená...Tááákže berte na ni ohledy a nemějte řečičky jo?!

Co dodat Lama, někdo se snaží, jiní kritizují.

Tak to je, bylo, a bude.

Já hodnotím za 1*, protože na poprvé a v notpadu je to úspěch.

Vsadim se, že na Yuhůovy stránky chodí pro rady i zdejší "profíci".

Téma: "K zamyšlení"
Jan Rippl: >>> sou to skvělí stránky..... - srdce zaplesalo.....
Ovšem zapomněl jsi citovat to, co následovalo: "...až uděláte lepší tak tudle zruším..."

Někdo se snaží, jiný se nesnaží... mluvit a psát česky.
Obyčejně je v tom závislost "přímo úměrná". Čím "lepší" čeština - tím "lepší" stránky... :-))
to Lama:Já píšu tak jak mlluvim nevim proč bych mela ze sebe delat neco co nejsem...takle se mezi nama mluvi a je to stranka nasi tridy.Ten dodatek sem tam dat musela jelikoz už začli rejpat ve skole ze sou to strankyhrozný jenže ani todle nikdo neumi.takže ty stranky se snazim porad zlepsovat jelikoz nikdo jiny je neudela.a to je tam dane jen proto aby na to nemohli nic rict.ja sem se sebou spokojena na první stránky se mi to libi.....(ps:pochopil co tim mysli?tim ze ,,pak je zrusím?") snad jo....(jestli ne tak bys musel poznat nase kluky ktery nic jinyho nez rejpat neumi a ja na ne nemam nervy.tak je to vymysleny tak aby nemohli nic rict....
to Jan Rippl:dekuji za podporu zvedlo mi to sebevedomi.....:)
No - snad se na tvoje stránky tvůj češtinář nedostane :-))

Dobře - necháme češtinu češtinou, mluv si a piš si jak ti zobák narostl, ale oprav si ve zdroji názvy souborů a cesty k nim - máš tam diakritická znaménka (háčky, čárky) a mezery v názvech - proto ti nefungují odkazy Hlavní stránka a Domácáky.

Příklad: <a href="Domácí úkoly.html">Domácáky :)</a> - nesmí být - správně je domaci_ukoly.html nebo domaciukoly.html
a to tam to mam takle dat i dys to mam jako v compu nazev ty stranky tak jak tam je a ja ho pouze prekopirovala?a odkaz hl.stranka mi funguje opravila sem ho. teda u me funguje u tebe ne?8-O
U tebe v PC to funguje, ale na webzdarma to nefunguje. Musíš přejmenovat ty soubory v PC, změnit i odpovídající cesty a znovu to nakopírovat na server.
to Lama:ale to jsem udelala.....kouknu se na to
Udělala jsi houby - pořád je to ve zdroji postaru.
Lama:hele tak mi nenadavej jo?rikala sem ze stim jeste neumim (moc)
Já ti nenadávám - pouze konstatuji, že kecáš ! :-))

>>> to Lama:ale to jsem udelala.....
to Lama:no jo ty si myslis ze kecam ale podle me sem to opravdu udelala:(
NEE..
- osmáa.html - pořád stejně - a nezobrazuje se
- Domaci ukoly.html - sice jsi to upravila a zobrazuje se, ale mělo by to být domaci_ukoly.html (s tím podtržítkem) - ne s mezerou.