<b>další změna nastavení pro ftp</b>

pokud vam neco nejede, tak je to asi tim, ze nejede cely server pro domenu wz.cz :) tak proste cekejte :)
co a jak musim vyplnit v Total Comanderu abych se mohl pripojit? pls.....
ani me nejde FTP.....ani správce souboru na webu
nevim jak muzete mit problemy pouzivam total commander a jenom sem uziv jmeno prekopirovala do hostitele a tim sem to uzavrela vsechno funguje jak ma... myslim ze je to pres total nejlepci mozna by ste to vy komu to porad nefaka meli vyzkouset
<HTML><a href="" name="ftp"></a>
<h3 align=center>Jak to tedy nastavit?</h3>

Doposud jste zadavali udaje nasledovne (toho je priklad meho webu): <br><br><br>
<center>
<table>
<tr>
<td width=200>FTP server:</td><td><b>ftp.webzdarma.cz</b></td>
</tr>
<tr>
<td width=200>Uzivatelske jmeno:</td><td>master.webzdarma.cz</td>
</tr>
<tr>
<td width=200>Uzivatelske heslo:</td><td>nejakemeheslo</td>
</tr>
</table>

<h3>Nyni je to:</h3>
<table>
<tr>
<td width=200>FTP server:</td><td><b>master.webzdarma.cz</b></td>
</tr>
<tr>
<td width=200>Uzivatelske jmeno:</td><td>master.webzdarma.cz</td>
</tr>
<tr>
<td width=200>Uzivatelske heslo:</td><td>nejakemeheslo</td>
</tr>
</table>

</center>

<b>Cili vase uzivatelske jmeno je zaroven adresa ftp serveru! nepridavejte si pred to zadne: "ftp." nebo "www." </b>
snad uz je to vsem jasne....</HTML>
Takze ten co nema FTP program je v haji ;))
takze dnes jsem po delsi dobe potreboval zmenit neco na svym webu a narazil jsem na problem.
pres win comander se nemuzu dostat na ftp. prihlasim se chce to heslo a zacne to nabihat,ale uz mi to nepripoji ftp adresare :-( (mimochodem umim cist a akceptoval jsem zmenu viz:FTP server: master.webzdarma.cz
Uzivatelske jmeno: master.webzdarma.cz
Uzivatelske heslo: nejakemeheslo

kdyz se prihlasuju pomoci www prihlaseni,dostanu se na svuj ucet, muzu si zmenit heslo, email.atd ale pri pokusu o "spravu souboru" me to vykopne zpet na prihlaseni , co sakra s tim?
predem diky
měl jsem stejný problém a jiný mě poradil:
zaškrtni v nastavení připojení "pasivní režim přenosu"
<HTML>passive mod se tyka ftp klientu ne www rozhrani...
pokud jste za NATem musite byt passive</HTML>
Pokud ovsem mate zaveden modul jadra
/sbin/modprobe ip_conntrack_ftp
/sbin/modprobe ip_nat_ftp
pak to jede i active za nat :)
Nemohu se dostat na upravu sve stranky, po pripojení mam pouze zobrazeno datum posledniho pristupu.
http://webzdarma.cz/admin/files heslo: *
<HTML>2Stanislav Vališ: Raci sem ti upravil heslo na hvezdicky ... jinak zkus to znova kdyztak si nech poslat heslo na mail

Lukasik</HTML>
taky se nemuzu dostat podle zadaneho navodu na ludas.wz.cz a ,abych nebyl za debila nechal sem si poslat heslo,ale furt nechodi... cim to?
<HTML>ach jo... tak po tisici:

tvoje prihlasovaci udaje pro FTP:
server: ludas.wz.cz
jmeno: ludas.wz.cz
heslo: ..</HTML>
Sranda. Zoberte si, že niektorí ľudia na WZ sú (predpokladám) dostatočne počítačovo zdatní, nielenže vedia HTML ale aj JavaScript, poprípade PHP, ale nevedia si nastaviť FTP :))) Neviem, ako vám, ale mne to pripadá strašne smiešne :))) Držím všetkým moderátorom palce :)))

Vodca
fajn... ludas.wz.cz heslo je "varadero" ,neni tam nic tajnyho,vsichni pochybovaci si to muzou zkusit,ale ME TO TU PROSTE NEJDE!
nejde to.. musis si poslat nove heslo na email
ahoj, právě jsem si zřídil novej účet, připojuju se do FTP pomocí FTP klienta, takovej prográmek............přihlášení funguje dobře ale když chci poslat soubory na server píše mi to chybu.........

Je to kvůli tomu že sem zaregistrovanej teprve 10 minut, nebo tím že u vás probíhají změny?
tak přez zdejší stránky jsem odeslal soubory, ale přez ftp to pořád nejde a zkoušim to cvšema způsobama...........
¨po rozdělení servru nedokážu odesílat maily. Potřebuji radu, jak na to. Děkuji
tak co je stim a kdy to pojede sakra
Dobrý den,
poraďte mi prosím někdo, jak se používá FTP.
Mám vytvořenou stránku www.videosluzby.wz.cz do které chci nahrát nové soubory a nemohu se přes FTP připojit. Asi dělám něco špatně. Poraďte mi prosím.
Předem, moc děkuji.
Ladislav
<HTML>a o cem je asi tento thread???????</HTML>
no to je fakt kamenak. Ja snad umru smichy:)
prosim napište mi podrobněji jak to změnit a nastavit aby to šlo áč se v tom až tak moc neorientuju napište prosim na mejl lukasukas@email.cz moc dík a zdar