<b>další změna nastavení pro ftp</b>

clan-ctgo.wz.cz
Maximálně funkční několik dní?
Vždyt to funguje už skoro rok!
mama ace ftp nevim verzi a funguje jako maslo.. teda chtel sem rict jede jako po masle :)) heh
mě to funguje v pohodě beze změn
tak to jsem zvědavý, kdo toto téma dotáhl na 7.místo.
mira co keby ste tam nastavili na ftp client drop po 1 min? podstatne to uberie zo zatazenia pocitacov ;)
moc prispevku voe
Hezký den:)
Mám stejný problém jako mnoho dalších, nemůžu se připojit přes ftp.
(Při čtení obsahu složky došlo k chybě. Přesvědčte se, zda je název souboru platný a zda máte oprávnění přistupovat na zadané umístění.
Podrobnosti:
Relace FTP byla ukončena.)
Přes Total Commander 6.03a mi to hlásí Connect call failed!
Snažila jsem se touto diskusí prokousat a vyzkoušet, co radili jiní, ale nemůžu si pomoci, pořád mi to nejde. Prosím, poraďte mi...
Jestli se tu nepletu, tak mi jde přihlásit se přes IP adresu :) Ale jak zkusím ftp://ftp.webzdarma.cz, je KONEC.
Pavel Valach: Kdo ti řiká, abys tam psal ftp.webzdarma.cz? to si nemůžeš přečíst ani první příspěvek tohohle vlákna?

"Takze prosim, nastavte si adresu ftp serveru na stejnou hodnotu jako policko "uzivatelske jmeno"."


Je to tak nepochopitelný? @!#$
No nepochopitelny to neni ale nefunguje to proste zkontroloval sem Firewall atd atd nastavil podle tvych rad ale proste sou s tim problemy nevim proč ale jiný hostingy mi připojit dou takže na mý straně zřejmě chyba nebude ale prostě tenhle ne a ne 520 LOGIN INC... atd...
<HTML>Taylor: proc vytahujes tema stary pres rok a pul???!!</HTML>
Ja som použil ftp klienta iba raz nebolo zatial potreba stačil a stačí mi bohate správca súborov zatial mi to šlape tak sa nestažujem nie je dôvod sa stažovať až na občasné malé výpadky 2 či tri razy ale to je nič čo by stálo za reč :). good luck