FTP-připojení se nazdařilo!

Vše mi šlapalo,naformátoval jsem hadr a nemůžu se přihlásit na webzdarma.


relace:brdkac.wz.cz
hostitel:brdkac.wz.cz

jemno:brdkac.wz.cz
heslo:*


připojení se nazdařilo!

Takhle jsem se připojoval dřív a vše šlapalo a ted nic,včem je chyba?
asi nemas ftp povolene ve firewallu
Zkusit zaškrtnout pasivní režim přenosu.
ani jedno,ani druhé-nepomohlo,skoušel jsem se připojit i přez jiné věcí a furt to stejné,chyba bude asi někde jinde. Tuší někdo?
už druhy den se mi nedaři aktualizace stránky poslední dobou to blblo a ted se to posralo uplne skoušel sem přez ruzne programi až sem si rozdrbal celou stránku ted jsem si všiml že to není jen muj problém mazát soubory jde nahrávat né jestli nekdo výte jak na to prosim pište pavol.pucko@volny.cz ICQ 263-924-748 STRÁNKY ZŽ PROVOZUJI DLOUHO A TENTO PROBLÉM JE NEPŘIJEMNY . www.puckospeedway.wz.cz
Neustale mi pada spojeni, tak do 30sekund se ftp.spojeni odpoji, nevim cim to je?
Fakt nevim jestli je chyba na strane Eurotelu anebo na strane wz.cz ? Diky za jakoukoliv zpravu"
já mám také připojení od eurotelu a také mi to začalo padat! mazat OK, ale upload ... nejde ... hrůza! pořád mě to píše malá přenosová rychlost! to je server tak zaneprázdněn? velice pochybuji, že to bude chyba na stráně Eurotelu!už by s tím něco mohl konečně WZ udělat
ja du přes oskara a je to pořad dookola
Mám 4Mb od UPC a taky mi to nejde. Dycky mi to vyhodí conncetion failed a to přes několik FTP klientů ...
Já mám připojení od T-Mobile GPRS a EDGE. U obojího se problémy s ftp začali od neděle vyskytovat. Žádám někoho z wz, aby se na to podíval a napsal nám.
Voni problémy nejsou jen od neděle, Já je mám už tak 14 dní.
u mě asi měsíc, nevím proč ale můj problém je někde v nastavení v počítači,u kámoša to faká bez problému,
ví někdo kde se to nastavuje v kompu,mylím nastavení a co dál a co?
Posilal jsem na mail podpory na jejich zadost log z ftp TCMD, no v logu nic neni, jen ze se to dpojilo :-)

Inu pocitace jsou nekdy nevyzpytatelne, doporucuji panum z suportu to vyzkouset odnekud jinud nez z jejich pevne 100Mb linky. Ono totiz na rychle lajne se to chova zrejme jinak, nez pri uploadu 4kB/s made by Eurotel CDMA :-/
Do hostitele napis : ftp.brdkac.wz.cz
Připojím se taky do této fronty kverulantů... FTP na WZ blbne už nějakou dobu, tady je thread s 15 příspěvky a nikdo z adminů se neráčí vyjádřit. Nebudu pročítat stovky nebo tisíce jiných threadů kvůli případné odpovědi.
Taktéž se přidávám ftp vůbec nefičí leda tak 20sec a pak konec přenos selhal, tak napíše už nějáky admin co stím je?
ftp.brdkac.wz.cz
takové věci jsem už skošel dávno,nic. Chyba musí být u mě.
Přidávám se k vám, problém s přenosem mám poslední týden ... připojení přes bezdrát, linka 2MB. A je to děs, nahrávala jsem jeden soubor (pravda, byl 2mg) hodinu!
V jednom kuse to padá a padá a padá spolu s hláškou, že spojení bylo restartováno a že asi nemám oprávnění nahrávat na server.
Mám také problémy s připojením přes FTP - asi týden...připojí se to, ale po 10 sekundách = chyba...chtělo by s tím něco dělat!
Mám také problémy s připojením přes FTP - asi týden...připojí se to, ale po 10 sekundách = chyba...chtělo by s tím něco dělat! mám připojení přes eurotel, ale kamarád má přes t-mobile a nejde ani jemu!