Zase ftp!

Prosím o radu. Nemůžu se připojit na ftp v TC. Prošel jsem celou diskusi, nastavoval a nic. Napíše to "Hostitelský počítač nebyl nalezen". Mám kerio + cproxy, které jsem vypnul a zase nic.
Pro jistotu: co přesně vyplňuješ do parametrů připojení? Máš zapnutý pasivní režim?
hostitel: xxx.unas.cz
jmeno: xxx.unas.cz

zkoušel jem pasivní i aktivní a furt to samé
Vypni Kerio.
mám ho vyplé a nejde to
Hm eurotelem to asi nebude, taky přes něj jedu a na ftp jsem se teď v pohodě připojila. Na jiný ftp (máš-li) se připojíš?
Právě, že ne. Zkoušel jsem tři ani jedno nešlo.
A předtím ti ftpko jelo? A co třeba firewall ve winxp, máš-li je? Máš v proxy/keriu povolenej port 21? Já teda nemám ani jeden z těch programů, tak nevím.
Už jsem na to přišel.

adresa je neco.unas.cz

nastavení v TC:

Hostitel: ftp.unas.cz
Jméno uživatele:neco.unas.cz

Všem za snahu díky.
Správně by ale mělo být

Hostitel: neco.unas.cz
Jméno uživatele:neco.unas.cz
Thalia: nikdy nešahej na to co ve Windows apoň nějak funguje ;)
skaff: Tvé tvrzení implikuje, že by se počítač s nainstalovaným operačním systémem Miscrosoft® Windows™ XP neměl vůbec zapínat. Otázka: Co chceš s takovým počítačem dělat?
Nípal, podložka pod květiny? Elegantní stojánek na tužky? Zacpat jím díru ve zdi? Ne příliž pevný "schodek" na dosažení i na kytky, co jsou hodně vysoko (při zalívání)? Stylový stolek pod čínu, pokud chci jíst na podlaze? Podložka pod kočičí hnízdo?
Nípal: neber všechno doslova :)
MzM: Já svůj počítač vidím na náhradní vařič se zabudovanou rušičkou ticha, která odstraší i buldozer. Ale schůdek či stolek taky není špatný nápad, resp. jako stolek jej používám furt, můj komp je obložen CDčkama asi do půli výše stropu.