Nelze nahrát

Mám vytvořené stránky a když je chci nahrát na webzdarma, tak to nejde.
Dám "správce souborů" a vyberu na svém disku soubor, který chci nahrát. Pak dám "nahrát soubor" a ono mě to vrátí zpět na přihlašovací stránku.
Připojuji se přes GPRS, má XP prof s SP2, Kerio 4 a AVG7
A proč to tam nedáváš přes FTP ?
Jinak ten fw, pokud ho máš blbě nastavený, by tomu mohl bránit...
Já to zkouším připojit přes Total Commandera 6, ale nechce mě to pustit:(
musis si to povolit ve firewallu... spojeni mas doufam nastaveny spravne (http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33), kdyztak sem pastni chybovou hlasku nebo log spojeni
Tak jsem to zkoušel...opět nic:(
Všechno nastavím, dám pripojit. Ukáže se okno "připojení".
V okně je přesně tohle:
---------
Conncet to:(09.07.2005 14:30:33)
hostname=myslivna.wz.cz
username=myslivna.wz.cz
startdir=

Tohle se ukáže a objeví se okno s nápisem
"Hostitelský počítač nebyl nalezen"

Poslal bych log, ale nevím, kde ho získat:(
tak to nemas povoleny ve firewallu asi. zkus ho treba na chvilku vypnout a pripojit se. jestli to pujde, tak je to tim
To jsem už zkoušel...furt nic
Kašlu na to, teď jsem to rozběh na www.myslivna.ic.cz tam mi jede všechno v pohodě a servis je tam lepší.
Taky jsem napojenej přes GPRS,taky mám windows xp-professional,taky mám u něj všechno stáhlé-jak tady někdo doporučoval , a taky mám úplně stejnej problém.Taky už mi docházej nervy.Nebyla by skutečná rada?
Viděl bych to asi na nějaký problém u operátora, nebo "po cestě".
Já mám ted stejný problém. po nějaké době mě to přeruší spojení. Dělá mi to u FAR managera a tedka i u Total Commandera (ted jsem to zkusil s nim jestli to neni FARem). Nejsem schopnej ani překopírovat celou složku. Po pár minutách mi to spadne. Dělá to opakovaně. Firewallem to není povolil jsem u TC všechno a u FARu mi to se stávajícím nastavením předtím jelo. :-(
P.S.: blbne mi to tak od včera. jedná se o adresu lightninggroup.wz.cz.
nejde mi aktualizovat nic na stránkách severnivizr.wz.cz už asi týden, předtím to taky blbnulo ale nynčko už ani ťuk.
Nebo v tom ftp můžeš mít problém, že máš zaškrtnutý anonymní připojení... a to wz nepodporuje.... takže buď to bude ten firewall nebo todle... pokud něco jinýho, tak je to pech
Mám vytvořené stránky a chci si tam nahrát fotografie (.jpg).
Pět minut se mi to nahrává a potom se my ukáže stránka nenalezena.
Někdy se mi nahraje kousek a nebo taky nic.!
prosím poradte
mam úplně stejný problém, chci nahrát index a ono mě to hodí zpět na přihlašovací nabídku..
Používejte FTP. http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Prostě doména wz.cz je úplně (sorry za to, že budu tak sprostej, ale už mě to pěkně leze na nervy) na hovno a nic na ní nefunguje! Není tím, že máte špatně nastavený ftpečka...
Tom: já jsem na doméně wz.cz a FTP stejně jako všechno mi funguje v pohodě.