FTP problem

Nejak mi nejde napojit sa cez FTP na ftp.webzdarma.cz. Skusal som sa napojit aj na ftp.php5.sk a tam to funguje. Som sam co mi to neide?
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
chci si nahrát své nové stránky na wz.cz, přes total comander mi to jde (zaškrtnu si tam Použít pasivní režim přenosu (jako WWW browser), ale přes frontpage2000 ne. prohlidnul jsem vsechny ty jeho menu a nenasel jsem nic, co zaskrtnout, aby me to spojilo. porad to pise ze port selhal "500 LPRT not understood". Zkoumal jsem nastavení na wz.cz ale taky jsem nic nevykoumal. Co mam dělat?
dík za rady
nechce se mi porad nahravat stranky pres total commandera otravuje mne to, když člověk vždy jen sem tam něco změní ale nahrát musím všechno.
taky mi vrta hlavou, dokud jsem se připojoval přes dial up, tak to šlo. Před 2 měsíci jsem našetřil na wifi a od tý doby jsem si přes fp2000 nesmočil na webzdarma nic. našel jsem nějaké zaškrtávací kostičky (přístupné z fp2000 např tools-options-proxy settings-internet properties-karta advanced: kostička use passive ftp) ale ani ťuk. furt ta samá hláška že port selhal.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28 je pěkná rada, ale o fp2000 tam zas nic není a na jakpsatweb taky nemuzu nic najit
Zkousel jsi treba vypnout Firewall ? Mne to pomohlo SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz
pajax: proč bys přes TC nahrával všechno? Snad si (třeba) můžeš seřadit soubory na disku podle data a nahrát jen ty nejnovější, ne?
Při pokusu spojení přes TC js objevuje hláška:530 Login incorrect co mám dělat vše mám napsané v pořádku
vlastastam: 530 Login incorrect znamena, ze mas spatne nastaveny prihlasovaci jmeno nebo heslo http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
Zdravím, mě to pokaždý po cca 5 minutách odpojí, napíše to že není odezva se serverem zkoušel jsem různý ftp programy ale pořád to samý. Můžete mi poradit co dělám špatně? Nebo v čem je chyba? Díky
IMHO to zkoušej dál, nejspíš bude přetíženej server.
pokud jsi nejakou dobu (tech 5 minut by to mohlo byt) pripojenej a nic nedelas, tak te server odpoji. to je schvalne
zdravicko
napsali mi: ".........se na ftp dostanete pouze pri pouziti aktivniho rezimu." ale co to je? ja nasel vyvetleni napr.:

*

pasívní režim — datové spojení navazuje rovněž klient. Při každém požadavku na vytvoření datového spojení server vybere pro klienta vhodný volný port a sdělí mu jej. Port pro navázání datového spojení se tedy dynamicky mění a nelze jej předem určit.

Zdrojový port přiděluje FTP klientovi operační systém a rovněž jej nelze předem určit
*

aktivní režim — datové spojení navazuje server na klienta. V tomto případě vybírá cílový port klient. Pro datové spojení v aktivním režimu server vždy používá zdrojový port 20.

Volba režimu závisí na klientovi (někteří klienti např. podporují pouze jeden režim nebo nemohou použít aktivní režim, protože zpětné navázání datového spojení je blokováno firewallem). FTP server by proto měl podporovat oba režimy.



ale, nevite o nejakym navodu, kde se vysvetluje, jak si aktivni rezim udelat?

pajax
kdo ti to napsal? a co ti vlastne napsali?
aktivni rezim "udelas" tak, ze ho proste zapnes pri nastavovani parametru pripojeni v ftp klientovi
myslim ze ten clovek z technicky podpory si to nejak plete, pise mi, ze si mam nastavit aktivni rezim-ale to je asi neco, co se nastavovat nemusi, protoze tak uz je program nastavenej?, treba v total comanderu sem zaskrtnul "Použít pasivní režim přenosu (jako WWW browser)" a teprve potom zacal ftp fungovat. (predpokladam, kdyz v total commanderu nezaskrtnu nic, tak je v aktivnim rezimu?)

ted mi jeste nesel internet vubec asi 15 minut, protoze jsem nainstaloval kupu nejakejch nemoznejch programu na hudbu, myslel jsem ze skocim z okna......

asi si budu muset fp2003, kde se da uz taky pasivni prenos zaskrtnout, a mozna by mi to pak taky slo. ? co mi poradite?
Dobrý den.
S FP2000 mám problém, jehož řešení možná znáte.
Mám Win XP , doma jsem připojen "mikrovlnou", a problém dělá publikování souborů na FTP server.
Nejde mi napojit se přes FTP na ftp.webzdarma.cz.
FrontPage 2000 mi hazi hlasku 500 LPRT not understood.
Lze to nějak napravit? (nějaký zápis v registru?)
Děkuji, Ludwwa
Ludwik:

Záleží na tom jestli zadáváš správné údaje. Hostitel i server je stejný jako název tvého účtu, nikoliv ftp.webzdarma.cz
nic jsem nerozchodil, přes FP2000 mi ftp nejde, ani na webzdarma ani na internet centrum ani na kgb, prostě vůbec nikam. Kde se u FP2000 mění aktivní a pasivní režim? Pája
Zdravím, chci přidat do meho adresare webu soubor přes total comander ale pise mi to porad host not found...predevcirem to jeste slo,,,proc ne ted?je s¨nekde u vas asi chyba ne?odpovezte je to nutne.díky moc