kdo je ochoten zaregistrovat doménu?

Ne, já ten problém nemám - ale co takhle, kdybychom na faq.webzdarma.cz vytvořili soupis e-mailů lidiček, kteří jsou ochotni a schopni na požádání provést pro někoho registraci domény? Ta témata "Kdo mi zaregistruje stránky.." se tu množí a odpovědi jsou pořád stejné od stejných lidí ;-)

Ten soupis mám v plánu dát k otázce http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?51.

Tak teda pište: kdo souhlasí s tím, aby jeho adresa byla zveřejněna za tímto účelem na faq? A šup šup, 30.6 odjíždím do míst, kde budu mít jen gprs a to jen občas :-(, tak ať to tam stihnu dát...
domeny@ondraster.czweb.org či ondraster@gmail.com (vyber si), jo a k mání budu někdy až od druhýho(?) tejdne v srpnu...
nikdo další? ;-) asi jsem měla to vlákno pojmenovat nějak chytřeji, že :-(
imike@centrum.cz ... nonstop .. většinou vyřídim nejdýl do dne a půl:)
domeny@smoula.borec.cz -> zaregistruji nejpozději následující den
tak bohužel se musím nechat vyškrtnout když sem to tedka skusil křičí to na mě že nemam reverzní záznam, i když to předtím vždy šlo, omlouvám se :(
Mike: OK

2all: ve kterém okamžiku to vlastně řve, když to řve? Někde úplně na začátku?
hned jak vyplníš první stránku a dáš pokračovat
neslo bypouzit nejakou proxy z internetu?
takže pokud tomu rozumím správně, tak ochotný registrátor může projít až po zadání e-mailu pro registrační zprávu, tam zadá adresu toho nešťastníka - a odkaz z emailu už může použít i ten bez reverzního záznamu?
zkus to,ja mam reverzni zaznam v domene de, tak mi neco posli
jeesus
kde?
Až teď jsem to pochopil, takže ne registraci domény jako cosi.info nebo tak, ale hosting na wz, jo? No, jestli je to tak, tak jsem ochoten. Viz mail nahoře.
jj Marku, tak tak, omlouvám se že jsem se nepřesně vyjádřila - psala jsem to po přečtení asi tří threadů nebožáků bez odpovídajícího reverzního záznamu ;-)

Někdo další?
btw jeden související dotaz - je vůbec možné později změnit e-mail, zadaný při registraci? (zadávám tam radši e-mail toho kdo tu doménu chce, a nechám si přeposlat ten registrační e-mail)
jdeto. mě to na můj mail nešlo, tak jsem to zaregistroval na druhej mail a pak to změnil zpátky. takže to jde (aspoň mě).
tak zkusím obživit tehnle polomrtvý thread... ještě někdo je průběžně ochoten registrovat zoufalcům účty?