Nejde mi můj účet

Mám dotaz, nejde mi můj účet sks01.wz.cz nepřišla mi žádná informace jestli byl zablokován nebo co se dějě, jestli jsem porušil pravidal rad vše napravím, aby vše bylo OK. Prosím za odpověď
pokud jsi nedodrzel reklamni podminky tak ti byl smazan bez jakehokolik upozorneni a sanci na navrat mas u adminu, ale ti todle trestaji nekompromistne
Zaregistruj si to znovu a pořádně si pročti podmínky. Třeba přijdeš na důvod smazání.
Zaregistrovat znovu bohužel nejde, hlási to, že doména není k dispozici?

Co s tim, na email z podpora@webzdarma.cz mi nikdo neodpověděl
Hm já ti radila novou registraci proto, že mi to po prvním kroku nehlásilo, že doména je již obsazena. Z toho jsem usoudila, že by to mělo jít. Tak jsem to zkusila sama a opravdu to nejde :-/
# Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
# Taková doména není v nabídce. Hmmm ...
Pokud máš přístup ke svému účtu na wz - třeba přes Totalcmd, tak smaž soubor .httacces - většinou je to blokované pomocí tohoto souboru, když například není účet aktivní cca 6 týdnů - bez záruky -
Ale ten web sks01.wz.cz není zablokovaný, jinak by na něm musela být hláška o blokaci. A při registraci by to hned psalo - tato doména je již obsazena.
Přístup mám přes totalcmd, ale neni se kam přihlásit, jeví se to, jako by to nikdy neexistovalo - takže nemém odkud smazat .httacces
Hlásí to 404 nenalezeno.

Máš správně nahraný startovací soubor? index.html, nebo index.php v úvodním adresáři?
Teď se to tak jeví, protože už se to podařilo zaregistrovat Thalii znovu, čekám na odpověď právě od ní.
Zatím všem děkuji
Thalio vše je Ok, díky
:-)