Reklama se mi nezobrazuje

Stále nemůžu vyřešit zobrazování reklamy. V administraci jsem zvolil nahoře a zadal cestu: http://pns.wz.cz/index.htm (ten soubor tam mám OK) a taky jsem zkusil dát do zdroje nahoru: <!--WZ-REKLAMA-1.0-->
A stále se nezobrazuje, poradíte?
Musíš ten tag dát né na první řádek dokumentu, ale za tag body, v tvém případě za <body lang=EN-US link=blue vlink=purple style='tab-interval:36.0pt'>.
No pokud se nepletu, tak reklamu si můžeš zvolit - nahoře nebo dole ve všech stránkách, ale NE její obsah. A tebe mrzí, že se ti nezobrazuje reklama Webzdarma?

Jinak ta tvoje stránka je děsná a použít Word jako editor je dost šílené, protože ten výsledný zdroják je skoro neupravitelný normálními prostředky a 4x větší, než by musel být.
Fány:

Jak píše Josef, je to fakt děs. Ne snad ani kvůli obsahu a zpracování, ale když máš stránku dlouhou 15 km, tak při snaze spustit si jí, se mi na několik desítek vteřin zasekl počítač a to nemluvím, když jsem si chtěl zobrazit zdrojový kód.
Mi se doteď ta stránka snad nenačetla celá ! :-))))) Tohle přece nemůže myslet vážně - Fány ó Fány !
zkusil bych ten soubor index.htm nahrát přes souborového klienta zde na wz, ne přes ftp.
Kdysy jsem měl stejný problém, a tohle fongovalo.
Thalia: Děkuju, už jsem to tak vložil a teď to vyzkouším dát na web.

Josef: To, že se mi reklama nezobrazuje mě opravdu nemrzí, ale to, že mi za to webzdarma stránky blokuje, to už ano.
Jaký je zdroják, je mi ve finále úplně jedno. A jak je to velké taky. Vážně to opravdu myslím a jsme s tím spokojeni ;-)

blahapet: Děkuji za pochvalu za obsah, stránka je určena hlavně pro pracovní účely (než pro veřejnost) a funguje hlavně pod odkazem z Intranetu. Pro pracovní účely, tak, jak potřebujeme je naprosto vyhovující a s připojením přes 100 MB páteřní linku se zobrazováním není problém.

cpt-hu.wz.cz: To bohužel nepůjde, index.htm má 4.77 MB.
Thalia: Tak to bohužel nepomohlo.
kdyz tady ma nekdo problem s vkladanim reklamy, je to bud paskvilem z wordu nebo ramcema. ja bych rekl, ze to bude vezet v tom, ze to je z wordu. do normalne delanych stranek se reklama vklada bez problemu. ze by opatreni za zlepseni kvality stranek? :-D
2Fány: jo, teď je to ok, ale Tonik má imho pravdu. Já osobně být tou reklamou a vidět, do jakýho kódu mě to chcou vložit, taky uteču ;-). Kdybyste to aspoň měli ve FrontPage, asi by pak byla větší šance, že se reklama vloží, přece jen z FP neleze taková hrůza jako z wordu.
Zkus si udělat nějakej soubor a do něj nastavit vkládání reklamy. Pak ho nahrej přes FTP a nech ho, ať se do něj vloží reklama. Pak vem ten reklamní kód a zkopíruj ho do indexu na místo, kde máš teď jen tu značku. Pokud by se reklama pak zobrazila, tak by to bylo ok, i když admini tohle řešení moc nepreferují. Nebo můžeš ten soubor s reklamním kódem zkusit vkládat jako iframe nahoru nebo dolů na stránce (např. <iframe src="reklama.htm" width="600" height="50">Reklama wz</iframe> - ty rozměry se dají nastavit podle banneru).