Nejde mi se připojit přez FTP

Nejde mi připojit se přez FTP.Vždy mi to šlo bez problému a nejednou nic:-( Vždycky když zadám jméno a heslo tak mi to potom napíše 530 login incorrect ,vzdálený systém odmítl přihlásit uživatele, spojení nebylo úspěšné :-( Pomožte mi někdo potřebuju to zprovoznit

Díky Všem za pomoc
uz me to nebavi to furt dokola sem psat. najdi si to na foru, je to tu kazdej den
Jo, ale proč to někdy jde a někdy ne? To si mám každý den hledat co tady vymsleli nového nebo co?
Tzn. že to týden nepoužiju a teď to potřebuji. A .... zákazníci si ty stránky můžou cucat z prstu, bo je na server nedostanu (nepočítám WWWrozhraní!) To m istejně více než 2MB nenahraje.
2jezisek: jaké máš parametry připojení? Máš zaplý pasivní režim?

2Radim ek: proč to někdy jde a někdy ne? Protože je to freehosting a občas je imho prostě přetíženej a má výpadky. Navíc mít prezentaci firmy na freehostingu? Nevim nevim. A není lepší si koupit doménu a webhosting, kde za své peníze můžeš žádat i bezchybné služby?
Já nenádávm, jen reaguji na Tvou odpověď, která se mi opravdu nelíbila. Lepší by bylo asi mlčet. (No nejlepší by bylo, kdyby se neozival jezisek) :)) Já chápu co to je freehosting a respektuji všechny problémy, které s tím souvisí.
PS: Co si zákazník řekne to mu udělám. Některé prostě nepřesvědčíš.
2Radim ek: nejdřív se nauč aspoň číst, protože opravdu nevím, na kterou mou odpověď reaguješ... Jsem ta Thalia a ne ten Tonik...
Promiň ...