druhá registrace

Zajímalo, by mě, když těď zaregistruju stránky kámošovi, protože jemu to nejde, jestli nebude později problém, až si někdy v budoucnu vyrobím vlastní stránky, si je zde zaregistrovat z důvodu že už jsem tu jednu registraci udělal?
Ne, weby se nesmí je propojovat, tedy nesmí mít stejný vzhled, ovládání z jenoho menu a pod. Registrovat i spravovat jako webmaster, můžeš více samostatných webů.
Havel-st: tím bych si tak jistej nebyl. včera jsem si registroval nový 2 weby. a pořád to házelo samý chyby (špatnej kód, nastala chyba atd.). až jsem změnil maila, tak to neprostestovalo.

Takže, pokud máš už na nějakýho maila registrovaný zde web, tak příště budeš při nový registraci mít "asi" problémy. neregistruj nový web na stejnýho maila.

To je moje zkušenost. ostatní můžou mít jiné (lepší) zkušenosti.
No mně registrace s použitím stále stejného mejlu nedělá problémy ;-), např. před 2-3 měsíci jsem registrovala dva, oba na stejný mejl a vše bylo ok.
Jakub:

Zajímavý, já mám na jeden mail zaregistrováno 5 webů a problémy jsem nezaznamenal.
Takových je nás tu mnoho. Ničeho se neboj. Problémy při registraci s tím nesouvisí.