Nejde se mi přihlásit na FTP

Dobrý den, ještě tak před měsícem ni Vaše FTP běhalo bez problémů. Připojil jsem se jak přes TC, tak i přes MS Explorer. Ale poslední dobou musím všechny uploady dělat pomocí rozhraní na webzdarma.cz. Při přihlašování mí to po zadaní hesla v TC hodí hlášku:
"530 User ftp://*.*.cz cannot log in. Zkusit znovu se stejným uživ. jménem a heslem nebo je chcete zadat znovu?"

Kdybyste někdo věděl, co s tím, budu vděčný za pomoc.
Hansy
Máš to v TC nastaveno podle http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 ? Co máš vyplněno v kolonce hostitel a uživatel?
Měl bych to mít vyplněno správně. V kolonkách hostitel a uživatel mám "hansy.euweb.cz".
Výpis LOGu je následující:

----------
Connect to: (16.06.2005 15:38:06)
hostname=hansy.euweb.cz
username=hansy.euweb.cz
startdir=
hansy.euweb.cz=127.0.0.1
220 Hansy Microsoft FTP Service (Version 5.0).
USER hansy.euweb.cz
331 Password required for hansy.euweb.cz.
PASS *
530 User hansy.euweb.cz cannot log in.
Retry: Wait 0 sec
QUIT
hansy.euweb.cz=127.0.0.1
220 Hansy Microsoft FTP Service (Version 5.0).
USER hansy.euweb.cz
331 Password required for hansy.euweb.cz.
PASS
*
530 User hansy.euweb.cz cannot log in.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
hansy.euweb.cz=127.0.0.1
220 Hansy Microsoft FTP Service (Version 5.0).
USER hansy.euweb.cz
331 Password required for hansy.euweb.cz.
PASS *
530 User hansy.euweb.cz cannot log in.
QUIT
No tenhle řádek by měl imho vypadat jinak:
hansy.euweb.cz=127.0.0.1
Afaik 127.0.0.1 je tvůj počítač.

Já tam mám
psb.wz.cz=195.122.194.232
což je IP webzdarmu.

Nejseš náhodou třeba za proxy?
Ahoj,

mě to také nešlo tak jsem to zadal znovu a běhá to bez problému! :-)
Hansy: to vypada, jakoby u tebe bezel ftp server. asi mas neco blbe nastaveny, ze se to pripojuje na nej a ne sem.
No, jsem na netu na VŠ kolejích. Takže proxy je možné. Ale dost dloho to běhalo normálně a nejsem si vědom toho, že bych před tím měsícem dělal nějaké změny se sítí. Dle mě to začalo ráz na ráz. BTW, jak poznám, že by u mě mohl běžet FTP server?
hansy.euweb.cz=127.0.0.1
220 Hansy Microsoft FTP Service (Version 5.0).

tedy adresa hansy.euweb.cz se prelozila na ip adresu tveho pocitace (localhost). druhy radek pak je vypis ftp serveru, ke kteremu ses pripojil. a dale pak probiha komunikace klient - server.
jak ted koukam na to "version 5.0" - to je urcite ftp server z iis
Hm, a co se s tím dá dělat?
Hansy: Mas nejakej posranej DNS. Nebo ze by v hosts souboru byl takovyhle blby zapis?
TAK NAKONEC STACILO MISTO HOSTITELE "hansy.euweb.cz" napsat "www.hansy.euweb.cz" a jede to...

Díky všem za pomoc!