nejde mi reklama

před časem jsem inovoval stránky (tzn. nahrával jsem nové soubory .html a .php) a tudíž mi ze stránek vypadla reklama, zadal jsem na webzdarma.cz do sekce reklama nový soubor kde by měl reklama být, ale reklama se přesto neumístila a už je to relativně dlouho...zkoušel jsem ji dát na stránku s rámci i do jednoho z rámců, ale nic se neděje...jelikož je životost stránky definovaná reklamou a bez ní by mohly být stránky smazány, žádám vás proto o radu - kde by mohla být chyba ?
to mas dobry me se zase s... uplne vsude :)
A co takhle napsat, o který stránky se jedná? (platí pro oba)
Platí ještě to, co se píše u nastavení reklamy?
(změna nastavení se uplatní pouze pro nově nahrané soubory, existující soubory ve Vaší prezentaci nebudou změnou ovlivněny)
Já si totiž pro svoji prezentaci v rámcích nahraju všechny soubory tak, aby reklama byla jen tam, kde chci. Kdysi to fungovalo. Teď to ovšem do druhého dne provede tohle: pokud mám nastaveno Dole, tak se reklama objeví všude; pokud nastavím Nahoře, tak zase všude zmizí...
2MirekM: koukla jsem se na provas.unas.cz a zdá se, že tvoje úvodní strana je index.php, na které máš přesměrování na index.htm, který bude zřejmě v jiném adresáři (http://provas.unas.cz/mirek.mateju/). Proto, když nastavíš Na úvodní straně nahoře, tak reklamu nevidíš. Vkládá se imho totiž do index.php a ten díky přesměrování není vidět a tudíž není vidět ani reklama. Aspoň mně se to tak jeví.
Ale upozorňuju, že takovéto přesměrování je v podmínkách zakázáno a může mít za následek smazání webu...
Jenže ono to je úplně jinak... Přesměrování je správně, reklamu jsem si ručně nastavil na všechny stránky v hlavním rámci prezentace umístěné v adresáři „mirek.mateju“. Po nahrání na FTP jsem si zkontroloval, že reklama na každé stránce je. Pak jsem si přenastavil vkládání na Nahoře s tím, že to platí pro nové stránky, jak je u nastavení napsáno. Jenže druhého dne zmizí reklama ze všech stránek, kde den předtím byla.
Teď jsem si nastavil Dole a se stránkami nebudu hýbat, schválně kdy se tam ta reklama zase všude objeví.
>>reklamu jsem si ručně nastavil na všechny stránky v hlavním rámci prezentace umístěné v adresáři „mirek.mateju“
Ručně nastavit reklamu lze afaik pouze do jednoho souboru. Momentálně máš reklamu všude dole, jak jsi psal. Když ji nastaviš Nahoře a přehraješ znova všechny stránky, kde je teď dole, tak já ji logicky budu očekávat vloženou v index.php. Aby nebyla v index.php, ale v souboru v rámu, který se načte jako první - tedy uvod.html, tak v nastavení reklamy musí být v cestě napsáno mirek.mateju/uvod.html a pak bude imho reklama pouze v tomto souboru nahoře a nikde jinde. (samozřejmě se nesmí zapomenout na nové nahrání stránek)
Pamatuješ na minulý stav? Měl jsem dáno Nahoře a reklama nebyla nikde. Přepnul jsem to na to Dole a SE STRÁNKAMI JSEM NEHÝBAL. To znamená, že jsem je nepřehrával.

>>reklamu jsem si ručně nastavil na všechny stránky v hlavním rámci prezentace umístěné v adresáři „mirek.mateju“
Tím myslím, že jsem přepnul na nahoře, nahrál stránky, které obsahují menu a kde reklama být nemá, přepnul jsem na dole a nahrál stránky patřící do hlavního rámu.

Tady nejde o to, že bych si reklamu neuměl nastavit, ale o to, že server si samovolně přehazuje stránky podle toho, co je nastaveno, a nerespektuje přitom pravidlo uvedené na stránce s nastavením reklamy. A to je ten problém... S tím se ale asi musím opravdu obrátit na admina.
A když máš nastaveno Nahoře, tak co máš v vyplněno v kolonce Relativní cesta k souboru/rámu?


>Tím myslím, že jsem přepnul na nahoře, nahrál stránky, které obsahují menu >a kde reklama být nemá, přepnul jsem na dole a nahrál stránky patřící do >hlavního rámu.

Tak tohle je imho nesmysl.
Mně se reklama nezobrazuje vůbec nikdy ať dělám, co dělám. Ať to nastavím jakkoli, není vidět nikde. Nikdy.
(http://ctibi.webzdarma/index.htm)
Honza C.: precti si podporu a faq.webzdarma.cz
> A když máš nastaveno Nahoře, tak co máš v vyplněno v kolonce Relativní cesta k souboru/rámu?
Nic. Tohle nastavení dám, když nahrávám stránky, kde to být nemá.

> Tak tohle je imho nesmysl.
A to jako proč? Dá se tím dosáhnout přesně to, co chci. Tedy spíš dalo... :–(
Zkrátka to tu máte s tou reklamou tak trochu tecnicky nedořešené. A stejně je vám platná jak stěrače ponorce.
Dneska jsem si nahrál stránky na server, zaškrtl reklamu dole(samozřejmě před nahráváním souborů) a pak zkontroloval. Proč je reklama na všech stránkách nahoře?
protoze obsah cele stranky je uzavren v absolutne pozicovanem divu
teda cela stranka krome reklamy
Aha.Jsem naprostej začátečník. Dá se tomu nějak pomoct? Mám změnit pozicování na tý svojí stránce? Nebo můžu vložit údaj o abs.pozici do tý reklamy?
Dala jsem sem nedávno svoje stránky a reklama se mi nikde nezobrazovala.nechala sem to bejt a teď, po nějaký době, se na ty stránky nedostanu.píše to,že časový limit vypršel.je možný, že sem byla odhlášená nebo něco podobnýho?Dík za radu
2MirekM: pokud máš reklamu Nahoře a v kolonce Cesta nemáš vyplněno nic, tak se reklama afaik vloží do souboru index.* (u tebe index.php). A tudíž není nikde vidět. Nahrávat část souborů s jedním nastavením a část s druhým, tak s tím jsem se tedy setkala poprvé, takže nevím, co to dělá a připadne mi to dost pracný, zejména pokud bys soubory často nahrával.
No ale abychom to dořešili, tak být tebou, tak nastavím Nahoře, do té cesty napíšu mirek.mateju/uvod.html a přehraju všechny soubory. Tak by se reklama měla vložit jen do uvod.html. A to afaik stačí.
Koukam, ze nejsem sam kdo ma problemy s reklamou :-)

psivicvik.kvalitne.cz

stranku tvori index.htm, kde je definice 2 ramcu, main.htm a menu.htm. V nastaveni mam NAHORE a jako relativni cestu k hlavnimu ramci mam MAIN.HTM . Bez podadresaru - protoze tam zadny nejsou. Do MAIN.HTM jsem navic vlozil retezec <!--WZ-REKLAMA-1.0--> .... no a co by jste rekli? Spravne - nic! A ani reklama se nezobrazi, takze mi stranky vesele vypnou a mam po zizalkach. Mate nekdo nejakej napad? Jo ten trik s prehravanim souboru jsem samozrejme zkousel jeste nez jsem se zabral do tohodle forumu. :-)
a co byste rekli? chyba mezi klavesnici a zidli ;-) (nic ve zlym). reklama tam samoze je, jenom ty ji nevidis. http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2
Mám taky problem s obrazováním reklamy.
No mojich stránkách funguje tak jak má, ale dělal jsem stránky rodičům a ta¨m se neobjevuje. Zkusi jsem to zadat ručně a taky nic. U rodičů jsem použil framsi.Vím, že to je trochu zastaralý. Nemůže to být tím?Ty stránky jsou www.epona.prodejce.cz. Můžete mi s tím někdo poradit?
Předem díky
Lukas: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14
Já už vím, jak to vyřeším. Iframe se souborem reklama.html, do kterého povede odkaz z nastavení. Ale měli by si to na té stránce s nastavením opravit...
To Lukas: Na rámech není nic zastaralýho, je to normálně jeden z druhů zobrazení. A podle mě je zvláště u delších stránek mnohem výhodnější než „moderní“ tabulkové uspořádání.