reverzní záznam?

Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. ---
Co to přeloženo do češtiny znamená a co se s tím dá dělat?
---.94.108.194.contactel.net
misto .net musis mit na konci .cz nebo .sk
... neboli reverzní záznam máš, ale z domény .net
Reverzní záznam je prostě to co vyleze z převodu IP adresy.
Ale už je to tu ve fóru asi po stý... Po 101. za tejden na to už asi těžko někdo bude odpovídat.
A proč mi teda dvakrát už registrace šla a teď mi nová nejde ?
dida: ty nemas reverzni zaznam vubec. asi to slo proto, ze to omezili az nekdy tedka
A co s tím teda dělat ?
... mít reverzním záznamem v doméně cz nebo sk
<HTML>Nechat si zaregistrovat stranku od kamarada nebo pres ceskou proxy s hostname</HTML>
Asi sem nejakej out, ale vubec nechapu proc to tak je,..jen proto, aby si mohli stranky registrovat cesi a slovaci...proc?
2lucas: na wz chcou, aby si stránky mohli zaregistrovat jen ti, co mají reverzní záznam v doméně cz nebo sk. to ale neznamená, že to jsou češi a slováci.
<HTML>Jakub: kdyz uz vis co wz chce tak alespon pis necorozumneho...
WZ neni hosting urceny pro svetovy trh...
nejde o reverzni zaznam, ale o to, aby zde byli jen cesi a slovaci.. zadne rusko, polsko, thaisko, amerika atd..</HTML>
Takze sem si to myslel spravne, akorat me vrta hlavou, jak mam udelat, abych mel cz a ne net...
Jak uz mira rekl. Musis se registrovat z pocitace, ktery ma zaznam s "cz". To jest cesky kamos, ceske ikavarny,...

>>jak mam udelat, abych mel cz a ne net...
Co ja vim. Domluv se s poskytovatelem pripojeni.
2richard: já se příště polepším ;-)