Uzivatelske jmeno neexistuje - zapomenute heslo.

Poradte mi prosim nekdo jak na sitazci kdy jsem zapomnel heslo a pri pokusu aby mi bylo odeslano na mail uvedeny pri registraci se objevi hlaska:
"Takové uživatelské jméno neexistuje nebo není vyplněna Vaše e-mailová adresa!"
Stranka ale normalne funguje.
Vyzývám křišťálovou kouli! Pověz mi, co do toho ten smrtelník naťukal! Vyzývám síly astrálních sfér... zatraceně, skutečně by nešlo zeptat se konkrétněji? Resp. stačila by adresa tvých stránek a to, co dáváš jako uživatelské jméno.

Např. když má někdo stránky http://trinact_pravidelnych_mesicku.borec.cz, jeho heslo je a uživatelské jméno je trinact_pravidelnych_mesicku.borec.cz

Další možnost je, že tvá stránka už není a to, co načítáš, je v kaši (cache).
Samozrejme jsem psal na technickou podporu ale nikdo se mi neozyva. Tam jsem uvedl i uzivatelske jmeno. Nehodlam vsak troubit do celeho sveta sve uzivatelske jmeno (adresu stranek) a heslo uz vubec ne. Pokud mas pocit, ze jsem uplne blbej, ver tomu, ze to tak neni:) Vsechna ostatni (z 37) FTP pripojeni funguji zcela normalne. Takze chyba asi nebude u me.
Jenom jeste jednou pripominam, ze stranky funguji. Proto nechapu proc se mi pri pokusu o vyzadani hesla zobrazi jiz zminovana zprava.