Nezobrazuje se reklama

Co mám dělat. Kompletně jsem předělal svoje stránky a teď se mi na indexu nezobrazuje reklama, která má být nahoře. CO mám dělat?

www.cpt-hu.wz.cz
V nastavení reklamy máš předpokládám nastaveno Nahoře na úvodní straně. Pak je tam políčko pro vyplnění souboru, kam se má reklama vkládat. Máš ho prázdné? Neměl jsi třeba předtím rámy a v políčku vyplněnou cestu k nějakému souboru? Nezůstal ti tam ten název? Jen si tak přemýšlím... ;-)
nastaveno nahoře na úvodní straně mám, rámy jsem taky používal, ale ten index je pořád stejný, jen jsem změnil barvy.
reklama se ti nezobrazuje, protože nemáš v kódu kód pro zobrazení reklamy
na místě, kde chceš mít reklamu si dej:

<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
Zkus tomu pomoct vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0--> hned pod <body>.
Aha, pozdě... :-)
Proč pozdě?
Protože mě knorek předběhl ;-)
Ale koukám, že už to tam máš vloženo, ale banner nikde. To je zvláštní, já nikdy se zobrazením na úvodní straně neměla problém. Není tam vložený ani kód reklamy. Imho je to blbě nastavený, pořád mi leží v hlavě, jestli tam nemáš něco vyplněný v kolonce Relativní cesta k rámu. Předtím jsi měl taky úvodní stránku s reklamou?
Ano
Hmmm zajímavé, takže to máš nastaveno Nahoře, kolonka Cesta je (snad) prázdná a reklama se přesto nevkládá... Asi ale nejseš jedinej, komu se to nedaří, tuhle o jeden dva thready níž píše kdosi to samé co ty - na úvodní straně nemá reklamu. Tak já už nevím no... nic dalšího mě už nenapadá...
Zkusil jsem stránky smazat a znovu nahrát, ale pořád to nefunguje.
Zkus třeba ještě v nastavení reklamy do cesty pro vkládání souboru napsat index.html, třeba to pomůže.
Už je to v pohodě, dík za pomoc.
A cim to bylo ... ? Me to porad nefunguje ...
Zkus nahrat index přes webové rozhraní a ne přes ftp.
Me to taky neslo, a zistil jsem jedno:
Kdyz sem udelal tam, kde by mela byt reklama, jeden prazdnej radek, tak tam pak byla. Kdyz jsem ten prazdnej radek deletol, uz tam nebyla (mozno to nejak souvisi . . .) . . .