Automatické ZAPNUTí

Nevíte nikdo jestli jde autimaticky(časovaně) zapnout počítač? (myslím že se to dá nastavit v BIOSu ale nevim kde)...........
a jaký máš BIOS?
jakejkoliv timer, nebo tak neco, jmenuje se to vetsinou RTC alarm, ale me nefunguje (nastesti)
jojo, to znám :)

Vrátím se na koleje po 4 dnech a hle: Komp běží....
Až posléze jsem zjistil, že jsem měl povolené spuštění PC při požadavku z LAN sítě.
proto jsem radeji napajeni PC sbernice 'prerusil' jumperem, je to jistejsi :-)
A co to třeba jen vytáhnout ze zásuvky ? :-)
Nene, ja mam zasuvku s vypinacem ;-)
Já bych ho zapnul tak, že bych rozmontoval zapínací/vypínací tlačítko a namonotoval bych na něj nějáký elektronický budík(pípací reprák-musí pípnout jen jednou). No nastavil bych ho na čas zapnutí, a možná by to šlo :-)
Nebo si rovnou koupit otroka s hodinkama, ne?
Panove, panove, nac ta ironie?
Je to preci naprosto seriozni problem, tak se k nemu laskave tak postavte. Ja napriklad na to jednu otrokyni mam. Ale obcas to nestiha, protoze lezi v noci vedle me postele, abych rano nestoupl boso na studenou zem.
Takze ted nevim, jestli si mam poridit dalsi, ale zase aby to zene moc nevadilo, ona je obcas trochu zarliva.
Tak poradite?
<HTML>mam radeji uklizecky co rano ve firme zapinaji PC a pri ohlaseni startu proxy stisknout Enter co z je STOP & EXIT! miluju tu praci :) staci k tomu pustit uklizecku a o penize je postarano :)))</HTML>