Prosím o radu

Zdravim! Prosím, poraďte, jak dlouho trvá, než se uploadované stránky objeví na netu? Staré jsem smazal a uložil nové, ale když zadám adresu, stále se zobrazují ty staré. Už to bude 12 hodin. Děkuju za pomoc!
Koukni na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2.
já to upgraduji v Total Directoru. je to tam okamžitě. Protože to hned kontroluji. Mám teprve úvod, ale už jsem tisíckrát měnil vzhled a vždy se mi to ukázalo hned po načtení. doporučuji vždy smazat všechny stránky a nově je nahrát i s obrázky. Je divné, že se ti objevují ty staré když tam nejsou, skontroluj co nahráváš než to nahraješ. Čau
ještě maličkost ta upgradovaná stránka se musí jmenovat stejně jako ta předchozí a nesmí mít diakritická znamínka ani mezery,jinak se nezobrazí i kdyby jsi se rozkrájel. jinak stránky máš pěkné a fandím ti jsem automechanik.
schonland:

>> Je divné, že se ti objevují ty staré když tam nejsou,

Ono existuje něco jako CACHE a prohlížeč si při opětovným spuštění stránky zobrazí stránku ze své paměti, pokud to nezakážeš metatagem v <head>
blahapet:

Špatně čteš, mě se zobrazují stránky normálně, Nikovy to nejde. to je ten co chce radu.
schnoland: no právě o to jde. Ty to špatně čteš a radíš mu trochu od věci, protože on měl svoje staré stránky v nevymazané cache.
Nik:

Jinak musím pochválit pěkný a zajímavý pokus o design. Jen tak dál.