Nelze smazat!

Já jsem zkoušel, jestli jde na moje ftp nahrát nějaký soubor, a nahrál jsem tam:,, Nové příběhy (Highway Blues).wma". No a teď to nejde smazat, prosím poraďte. Předem dík
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?30
Mě to ale nejde smazat ani přes ftp.
Jo mně to taky docvaklo, ale až setinu po odeslání zprávy...
No já nevím, zkus to třebas i přes správce, nebo se zkus odhlásit a znova přihlásit...
Každopádně příště už nenahrávej soubory s tak příšerným názvem ;-)
>> zkus to třebas i přes správce

Thalio, obávám se, že právě přes správce to nepůjde. IMHO to přes FTP musí jít.
Petře, dle mého IMHO taky, ale už to tu párkrát psali, že jim to ani přes ftp nejde. Tak jsem jen tak plácla toho správce no ;-) (náhoda, i když třeba s minimální pravděpodobností, je blbec :-))
No nedalo mi to a cvičně jsem nahrála přes správce soubor Přítelíček.wma a šlo mi to ve správci i smazat. A abych zachovala postup, tak jsem to pak i nejdřív nahrála přes ftp a pak smazala ve správci. No možná bych to měla zkusit ještě s větším souborem, ale nechtělos e mi s tím zdržovat ;-)
nj, promiň!
Smaž to Total comandr, který se dá na tvůj web taky připojit a maká to perfektně. Ze správce to nejde smszat protože tam máš ! čárky a háčky a mezery v názvu ! Velká chyba vždy bez háčků a čárek a místo mezer _
Pak ti to bude makat a půjde to mazat i ve správci. určitě se ti ta stránka ani nezobrazila, že jo
Total comandr připojíš přes ikonku FTP někde uprostřed lišty
Pres FTP to jde vzdy. Jen je nekdy potreba pouzit konzoli, ci zadat prikaz DELE rucne.