Nezobrazeni reklamy

Mám takový problém.Na stránkách revize-urvalek.wz.cz jsem si nastavil vkládání reklamy na 1.straně nahoře.Jenže reklama tam žádná není a tudíž stránky nevykazují návštěvnost.Nevíte někdo co stím? Díky moc
Na stránkách revize-urvalek.wz.cz vidím reklamu normálně nahoře, takže imho je všechno v pořádku ;-)
Zkus stránku obnovit - F5 nebo CTRL+F5, viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2.
U mě v počítači není nic,ani když to obnovím :( No,hlavně že se tam ukazuje někomu jinému :) Díky
Paradox
Zkusil jsem to a máš zablokované stránky. Tak tam ta reklama asi opravdu neni. Až to budeš dělat znovu, tak nezapomeň, že každá novinka se objeví až po vymazání stránky bez reklamy a nahrání stránky nové. Jinak tam ta reklama nebude. Ta nová stránka může být ta původní, ale musíš ji smazat ze serveru a znovu ji nahrát. Pak bude vše v pořádku a nebude se blokovat
Petr: nesmysl, reklama tam je, nahoře na první stránce, neboj.
Mozna pouzivas nejaky software na blokovani reklamnich banneru, ne?
Ono to funguje zhruba takto: Prohlizec napred zasle serveru pozadavek HEAD, kterym ziska pouze HTTP hlavicky. Podiva se na hlavicku last-modified a podle toho nacte bud primo ze serveru (je-li soubor novejsi nez ten v kesi), nebo z kese. (Plati pouze nejsou-li pritomny hlavicky upravujici praci s cache, ty maji pak pochopitelne prednost.)
2schonland.wz.cz: tuším jsi se koukal na revize-zz.wz.cz, tam je opravdu zablokovaný účet, ale on se ptal na revize-urvalek.wz.cz a tam je reklama normálně nahoře. Příště líp čti ;-)
Petr: omlouvám se, opravdu jsem si nevšiml. Thalia: Dík