Reklama

Pisem Vam, lebo si uz neviem rady s tou reklamou. Mam stranky v php a pri prvom hodeni na server som mal este nastavene, aby sa reklama davala na kazdej stranke dole, ale teraz mam plny index reklam, je ich tam asi tak sto a nech nastavujem ako chcem, nic sa nemeni. Vedel by mi niekto urychlene pomoct? Dakujem velmi pekne vopred!
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
ale ted u tebe vidim jenom reklamu (jednu) a nic vic
Chtel jsem se zeptet, nastavil jsem si reklamu dole a ona se mi porad zobrazuje nahore...Muzete mi nejak poradit?
Lidi mám dotaz , mám stránky a omylem jsem tam vložil dvě reklamy , nevíte co s tím mám dělat ?
tak tu jednu reklamu smaž.
To sem udělal . Normálně ji smažu a vona se tam objeví automaticky znova .
máš ji nastavenou jednou nahoře nebo na všech dole?
Nahoře , ale já sem jí omylem kliknul do dvou rámů . Jeden sem tam nechal na tu reklamu a druhej pro nadpis , ale tam se mi flákla druhá .
citace podmínek wz:

Trochu složitější situace nastává v případě, když úvodní stránka obsahuje definici rámců. Je nutné v administraci zadat vkládání "nahoře" a pak správně vyplnit položku "Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru:".

např. Máte soubor index.htm který obsahuje definici dvou rámečků. V levém rámečku (třeba menu.htm) kde je uložena nabídka a v pravém (třeba main.htm) je uložena stránka, která se zobrazí jako první. A to je to správné místo pro vkládání reklamního banneru. Podle našich podmínek musí být umístěn nahoře - ve viditelné oblasti hned po načtení. Nastavíte tedy položku "Jmého hlavního rámce" na main.htm. Banner se pak bude standardně vkládat ihned za <BODY ...>. I v tomto případě můžete nastavit přesné umístění vložením tohoto kódu <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.
Dík.
ty jsi si to předtím nečetl?
no vidíš a je to pryč.
Ta reklama nahoře je správný postup, potom ale musíš problémové stránky smazat a znovu nahrát, aby se ti to zobrazilo správně, pokud tam necháš vše tak jak to je tak se nic nezmění
schonland.wz.cz: Ty placas takovy kraviny, ze to svet nevidel.
Mam problém, chci flkadat reklamu na vsechny stranky dolu, ale delam to globalne includem,takze nepotrebuju, aby se mi tam vkladaly naky kusy kodu automaticky. Bude webuzdarma vadit, kdyz si nastavim reklamu nahore a nevyplnim platnou cestu, aby se tam automaticky nevkladalo nic a budu si tam reklamu davat sam includem? Nechci mit vsechny soubory plny reklamy, kdyz to prece staci napsat jednou a uvodni stranky pouzivam nerad:-)
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
Mám úvodní stránku s reklamou, ale i když je v kódu napsanej odkaz na banner, tak se mi tam stejně neobjevuje. Poradíte mi?
>> ale i když je v kódu napsanej odkaz na banner
v kodu je pouze komentar pro robota, aby tam reklamu vlozil. reklama samotna tam ale neni. prekontroluj nastaveni reklamy (nahore + cesta index.htm) a nahraj stranku na server.
Ahoj, chtěl jsem se zeptat vás povolanějších na takovou drobnost-v indexu mám tabulku a do buňky vkládám (php include) obsah požadovaných stránek (mají příponu .inc a nemají html hlavičku a patičku), které bych chtěl zobrazit. moje úvodní stránka má jméno uvod.inc a měla by se zobrazit v té buňce tabulky. reklamu bych chtěl zobrazit právě na začátku tohodle souboru uvod.inc. takže sem vložil na jeho začátek poznámku pro robota, ale stejně se mi tam reklama neobjevuje. je to proto že robot vkládá reklamu jen do souborů html nebo php? a nebo je příčina v tom že vložený soubor je někde uprostřed tabulky a robotovi už se to nelíbí? poraďte mi prosím někdo, co s tím. díky czernitko
Za jak dlouho se ta reklama objevi ... vsechno jsem nastavil spravne a reklama v uvodnim ramci se neobjevila ...
CHIP: na jake strance? napis adresu.