pridany tag input

vas server prida do formularu tag input, ve kterem je session promenna. Bohuzel to neprojde validaci, protoze to musi byt napsano napr. takto <p><input ... /></p>. Lze to nejak ovlivnit?
<HTML>viz php.ini
(zmenit se to da v .htaccess):
<tt>
; The URL rewriter will look for URLs in a defined set of HTML tags.
; form/fieldset are special; if you include them here, the rewriter will
; add a hidden <input> field with the info which is otherwise appended
; to URLs. If you want XHTML conformity, remove the form entry.
; Note that all valid entries require a "=", even if no value follows.
url_rewriter.tags = "a=href,area=href,frame=src,input=src,form=,fieldset="
</tt></HTML>
Mel bych na vas prosbu. Nedari se mi vytvorit funcni .htaccess pro zmenu konfigurace php. Pdle toho co jsem precetl by to melo byt php_value url_rewriter.tags = "a=href,area=href,frame=src,input=src,fieldset=", jenomze to hlasi chybu.
Tak se mi to nakonec povedlo. Pokud by nekdo narazil na podobny problem, tak staci do souboru vlozit toto:

<IfModule mod_php4.c>
php_value url_rewriter.tags "a=href,area=href,frame=src,input=src"
</IfModule>

Je to asi trivialita, ale sezrala mi spoustu casu. Anad to nekomu pomuze.
naith: Jo, hodi se to. Mel jsem stejny problem. uz alespon vim, jak nastavovat php flagy. Dik.
Ale naopak mi to jde i bez te podminky zavedeno modulu.
Ja jsem s tim zabil cely den, protoze php nastaveni v .htaccess neni poradne zdokumentovano, nebo alespon ja mel prblemy to najit. Mel jsem to puvodne bez podminky zavedeni modulu, ale server stavkoval. Tak jsem to tam doplnil a jede to.
Tak problemy pokračují. Uprava v.htaccess sice funguje, ale nějak podivně. Souvisí to s cookies. Pokus není uložena v prohlížeči, tak se tag input opět doplní. Problém je ovšem s validátorem xhtml. Ten cookies neukládá, takže se do zdrojového kodu opět vetře tag input. Tento doplněný tag je vložen nevalidně. Lze to nějak ošetřit? Protože ačkoliv stránky validní jsou, tak díky serveru ne. Ještě doplním že pokud validuji stránky z Opery, tak je to OK, ovšem pokud se klikne na odkaz na validátor, tak ne.
naith: Toto nastaveni to spravi.

php_value url_rewriter.tags "a=href,area=href,frame=src"
Bohužel nespraví. Nastavení mám takto nastavené už při prvních problémemech viz. výše. Pokud máte Operu zkuste www.alphahya.wz.cz validovat Operou a pak to validujte přes odkaz na strance.
Musis dat pryc input=src. Transid se tak neprenese formularem.
aha tak uz vim cim to bylo. input=src jsem vymazal uz drive. Musel jsem vymazat tu podminku :-)