Registrace

Do prdčíc už jsem si tady registroval dvě adresy a šlo to v poho. ale teď prosím admine povol nám těm co nemáme počítače kde Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. prosím dovol nám to já taky sem si tenhle web vychvaloval a najednou tohle!
Wostatní free weby jso na howno!
Zkus pozadat nekoho tady z fora, jestli by ti to regnul, heslo uz si pak zadas sam..



Autor: Kryndas (213.29.8.---)
Datum: 21. 05. 2005 12:48

Do prdčíc už jsem si tady registroval dvě adresy a šlo to v poho. ale teď prosím admine povol nám těm co nemáme počítače kde Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. prosím dovol nám to já taky sem si tenhle web vychvaloval a najednou tohle!
Wostatní free weby jso na howno!
napiš a já ti to regnu.
Kryndas: a kdo ti brání použít placenej hosting?
no tak placenej hosting o tom už taky přemejšlím
tak jo tak jo a domeu dej treba: webnov.czweb.org jo a umísti to někam do katalogu já to potom predelam. A meila mám kykop@centrum.cz
ja myslim ze tohle opatreni je OK, kdyz se najdou chudaci co se snazi na 50MB umistit nejaky hovadiny a tim omezovat fungovani webu vlastne nas vsech, tak to vede do mist kde se nesviti

proc to nejede pres contactel? no to je jednoduchy, reverzni zaznam je .net

chyba neni na strane WZ, ale na strane nekterych poskytovatelu

pokud potrebujete registrovat zajdete nekam do net cafe, myslim ze prinejhorsim napotreti to pujde...
Zkoušela jsem se zaregistrovat ze dvou PC, ale ani ťuk... používám ADSL.. to je ten problém? Už si nikdy neškrtnu?
Hmm, je to smutný, nechápu, komu to teda funguje...
2Ina: třeba mně to funguje. Když se nepřihlásím, tak vidím vedle svého jména, že jsem připojená přes ..ab-net.cz tuším, tzn. že můj poskytovatel má reverzní záznam do .cz. Ty máš u jména jen část IP adresy, takže imho reverzní záznam nemáš (tedy tvůj poskytovatel ho nemá) a proto se nemůžeš zaregistrovat. Ale jak už bylo řečeno, můžeš někoho, komu to funguje, požádat, aby ti adresu zaregistroval a poslal heslo. Nebo taky můžeš kontaktovat poskytovatele a zkusit, jestli s tím něco neudělá.
já to taky zkusím, co se mi tam zobrazí - vedle jména
Chcem si zaregistrovat novy ucet. Pred pol rokom som si registroval jednu stranku a registracia prebehla v pohode. Ale teraz, ked si dam na registraciu a vsetko vyplnim, napise ze: " Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. "
PŘEČTI SI ZDE VŠECHNO HEZKY OD VRCHU DOLU!
Mě to na Seznam.cz netu šlo tak to je celkem dobrýýýýý :-)
Mě to taky blbne. Kdysi ještě přes modem jsem založil stránku. Nechci si ani zakládat novou, chci jen přes ftp aktualizovat obsah. jenže nejde - prý nesouhlasí přihlašovací údaje (které bylu uloženy v total commanderu).

Problém je, že heslo si nepamatuju a při registraci jsme zadal mail, který už neexistuje. Je problém v připojení přes poskytovatele v doméně .net? nebo se někjakým způsobem změnilo nastavení ftp? (přihalšuju se jako domena.unas.cz)
A WZ není jediný. Někde prostě ani nepřijímají poštu.
http://math.feld.cvut.cz/0misc/nedorucene.html
CHCi si zaregistrovat doménu pro třídní stránky, ale nejde to co s tím?
Píše to něco jako je potřabe mít .cz nebo .sk kontaktujte svého poskytovatele připojení
PŘEČTI SI ZDE VŠECHNO HEZKY OD VRCHU DOLU!
Bydlim s manzelem v Anglii a chtela jsem si udelat webovy stranky, ale jak vsichni pisou nejde to.
Muze mi dat nekdo strucnou odpoved jestli to nejak jde nebo mam hledat na jinych strankach?
Predem dekuju za odpoved
Lada: Precti se tohle vlakno od zacatku. Odpoved tu najdes.
Ja som sa zaregistroval z Inet-cafe ale mne tam vypisuje ze takato subdomena neexistuje. Ale vsetko som vyplnil dobre.Uz som sa skusal zaregistrovat viackrat ale nejde to. Dakujem za odpoved
Kdyz vyplnujes kontrolni text podle obrazku, rozlisuj maly/VELKY.
Jak se má tedy změnit koncovka na .cz já mám net přes atlas a stejně mi to nejde
Neithan: To musi tvuj ISP.
A to je kdo? To je podle telefoního čísla, když mám modem?
ISP = internet service provider = poskytovatel internetoveho pripojeni