Nejde reklama

Předelal jsem stránku a zmizela reklama musim ji tam dát sám nebo mi ji tam někdo dá...........pepakarel.wz.cz/stred.htm
Chybí ti tam tag </body> před tagem </html> .
Ostylování scrollbaru má byt mezi značkami <style></style> a to celé ještě přijde přesunout mezi <head> a </head>.
Jinak reklama by se měla vložit sama, případně jí lze pomoct vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.
Stránku jesm předělal ale stále reklama není do kódu se něco natáhlo ale pořád se nezobrazuje. Děkuji
Značka <!--WZ-REKLAMA-1.0--> se píše mezi tagy <body> a </body>.

Jak máš nastavený vkládání reklamy? Nahoře na úvodní straně nebo Dole na všech?
To jsem skoušel jako první ale nešlo to
Jak máš to nastavení? Jestli máš Nahoře na úvodní straně, tak se reklama vkládá jen do indexu a tudíž se ti do souboru stred.htm nevloží.
Každopádně pokud <!--WZ-REKLAMA-1.0--> nemáš v body, tak je to tam na nic.
Aha už to vidím. Používáš rámy, takže pokud chceš mít reklamu v tom stred.htm, tak to napiš do relativní cesty (je to v nastavení reklamy) - napiš tam jen stred.htm. A nahraj znovu index, ve kterým nebude vloženej kód reklamy.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14
Asi to cpu někam jinam pořád nevím jestli do indexu nebo do sredu a když tak přesně kam děkuju ale jsem začátečník.
Používáš na stránce rámy. Přihlaš se na wz, běž do Administrace a najdi si nastavení reklamy. Tam zvol Nahoře na úvodní straně a do políčka, kam se má vepsat relativní cesta, napiš stred.htm. Pak na web znovu nahraj index a ostatní soubory. Dej si pozor, ať v souboru index není ten kód reklamy, který je tam momentálně vložený díky nesprávnému nastavení reklamy.
Teď vypadám jak trotl ale ja se to snažil vepsat do kódu . Tak jsem to snad udelal správně a bude to fungovat zatím děkuji
Tak nevím kde je chyba ale reklama se stále neobjevila přitom jsem udělal přesně co jsem měl /snad/ děkuji.
Nemáš třeba chybu v názvu souboru, kam se má reklama vkládat? (Protože v tom souboru není ten kód reklamy vůbec vložený). I když je pravda, že v stred.htm se snad ani chyba udělat nedá... A má tam byt taky jen to stred.htm a ne třeba pepakarel.wz.cz/stred.htm apod.
IMHO by to mělo fungovat.
Skusil jsem ještě zadat celou cestu http://Pepakarel.wz.cz/stred.htm a zatím nic .Nedá se ta cesta vepsat do kódu přímo? děkuji
Omlouvám se za velké P to je překlep ale reklama stále není.
Mělo by tam být jen to stred.htm, to musí stačit. Něco musí být ještě špatně, protože se ti tam nevloží vůbec reklamní kód do toho souboru stred.htm.
Tak jsem to dal spět na stred.htm ale koukám že abych nepřišel o prostor tak budu muset udělat titulní stranu kterou stejně nikdo nečte ale jiné řešení mě zatím nenapadá.
A hele, koukla jsem znova jen tak na zdroják indexu - předtím tam reklama vložená nebyla, ale teď tam je. Takže je to pořád ještě špatně nastavený. Znovu zkontroluj, že je zvoleno Nahoře a v cestě stred.htm a nahrej všechny soubory znovu - pozor ať v indexu není ten kód. Já vím opakuju se, ale to prostě musí jít :-)
To nevadí .Tak jsem to zkusil znova a uvidíme . Mě nefunguje tady ftp tak jsem tu reklamu smzal v kódu to by mělo snad stačit jinak moc děkuju.
Bingo tak to funguje děkuju moc za pomoc.