Dnes mi nejede FTP jede vám?

Dnes se mi vůbec nechce ftp správce připojit, zkouší to už pěkně dlouho, není to tím že jsou servry přetížené? nebo je chyba na mé straně?
program mi píše v logu: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel. Díky za postřehy
Mne to nejede. Ne jenom dneska. Docela to blbne... No cpat to pres to webove rozhrani se mi opravdu nechce :-(
jede, ale velice spatne, uz asi dva tydny

casto pripoji az treba napoctvrty, pokud vubec nacte podadresar, po nahrani treba tri souboru o velikosti par kB, hodi -1 Bytes a neni s nim rec, takze odpojit, vsecko znova, mezitim je ma soubor ktery jsem prepisoval velikost 0

casto pri otvirani adresaru opakovane vyhazuje 500 - not understood atd.

veskery denni update stranek jsem ted musel posunout tak na pulnoc nebo jednu ranni - to to jede dobre :-)
od vcerejska je porad ftp server OFFLINE, nevite kde je chybka? nebo ma WZ zase svoje nalady? uz me to pekne vytaci! nj je to zadarmo tak co by jsme chteli......
OFFLINE znamená, že ty si se odpojil po vypršení max. délky spojení. To mi taky občas dělá, když se pozdě odpojim....

Jinak FTP mi lítá okolo 100kB/s:-)
FTP ti lita 100kB/s....a kdy prosim te? ve spicce?
bery>>ve špičce těsně něco pod. ale to sou soboty a neděle, jinak tak okolo 50kB/s jinak okolo tý 2:00 v sobotu i někdy přes...
FTP jede, ale ne vždy OK. Někdy mne odmítne pustit do podadresáře.

Mám ale problém nahrát soubor. Dříve jsem tam nahrával 16MB soubor a dnes jsem sem dostal maximálně asi 900 000bytů.
Limit mám. Mám vyčerpáno asi 36%.
Používám IW FTP Client se kterým problémy nejsou.
Setkávám se i s tím, že často nelze soubor stáhnout (corrupted file), ale to není vždy!

Poradíte někdo co s tím?

Proč nejdou nahrávat soubory?
Proč je soubor corrupted?

Díky
taky mi nejde kopírovat ani nahrávat přes FTP!píše mi to přenos selhal!
dost mě to sere!nemužu si aktualizovat stránky!
nevíte nekdo co s tím?
Client mi píše že přenos byl neúspěšný (err.3) Spojení ukončeno, nelze zjistit odezvu od servru. Co s tím?! Díky za radu, jsem začátečník.
Nedela mi problem se na FTP pripojit, ale uz asi tri dny na nej zkousim uploadnout par souboru, lec neuspesne (mam vyuzito cca 20% mista). Je to fakt dementni.

To WZ: Bud si obstarejte HW, ktery to zvladne, nebo procistete soucasny. Stav jaky je ted je ve vysledku uplne nahovno pro vsechny.
Jeste bych doplnil, ze jsem zkousel uploadnout ty soubory i pres webove rozhrani, ale to take nejde. Prasarna.
Me taky nejede. Ani se nezaloguje, nebo hlasi server nenalezen....
Mně to jde úplně normálně. Používám SmartFTP v.1.0
vcera i dnes (to jsem to zkousel) nejede mysql.webzdarma.cz !
dneska to jede rychle jak svina, FTP nemrzne, pri pingu zadne ztracene pakety, sql jede taky v pohode....

upgrade?:-)
bery>>vždyť se servery někdy minulý týden přesouvaly na jinou lokaci:-)
jo sory jede, ale z uctu me to hazelo na http misto https..