Problem s vykonanim sql dotazu v tabulce

Dobrý den mám problém s vykonáním sql dotazu v tabulce.
jedna se konkretne o tento odkaz http://oszzvbhm.unas.cz/volnyterm.php?pokoj=1&tyden=1&Akce=Vyber.
Promenne se mi spravne vytvori ale pri neprovede se mi dotaz.
Rozumim tomu ze pricinou je odmitnuti pristupu k tabulce. Tuto tabulku jsem ovsem vytvoril v phpmyadminu v rozhrani mysql.wz.cz kam sem se pripojil stejne jako mam nastaveno na strance. Nakonec jsem dal ke kazdemu prikazu dovetek or die; abych se dozvedel kde to zdechne a projde pripojeni k servru => nastaveni pristupu k servru t.j. domena, login,password je sporavne. Projde vyber tabulky $tabulka = nazev tabulky;. A v okamziku kdy chci provest dotaz tak to zdechne s vypsanim teto chyby. Nevite nekdo proc? Zacinam s php, na lokale sem to rozchodil a pri presunu na wz.cz sem vytuhnul na tomto problemku.
Děkuji za pomoc.
Lubo
Je to sice hezký, že přesvědčuješ všechny, že nastavení přístupu k serveru je správně, ale mnohem lépe se bude tento problém řešit, pokud sem uvedeš část skriptu PHP (od připojení k DB, přes výběr DB až po samotnej SQL dotaz)
Omlouvám se že mě to nenapadlo hned sem dát část toho scriptu takže tady je.
<?php



$db = mysql_connect("mysql.webzdarma.cz", "login", "password") or

die ("Nelze se připojit: " . mysql_error());

mysql_select_db("oszzvbhm",$db) or

die ("Nelze se připojit: " . mysql_error());

$dtyden = mysql_query("SELECT tyden_s FROM tyden_tab WHERE num_tyden = $tyden",$db) or

die ("Nelze se připojit: " . mysql_error());

$vtyden = mysql_fetch_array($dtyden);

$otyden = $vtyden ["tyden_s"];
?>
Vyřešeno.
Když jsem vytvořil samostatný soubor obsahující informace o připojení k databázi problém se vyřešil. pravděpodobně byl způsoben omezením na počet uskutečněných spojení na straně servru. Pokud tomu tak není a někdo víte skutečnou příčinu výše uvedenho problému napište na muj email.
Na první pohled nevidím v tom skriptu žádnou chybu.