Reklama

Nastavil jsem si reklamu dolů(na všechny stránky) a už jsem i smazal a znovu nahrál všechny soubory a mám ji stále nahoře. Nevíte co s tím?
Bez adresy pacienta nelze provést jeho pitvu a tedy určit příčinu úmrtí.
Nazdáreček! Přidávám se, se zobrazováním reklamy mám totožný problém. Sice jsem to před chvilkou psal do druhého příspěvku, ale nevadí. Mám nastaveno zobrazování reklamy na každé stránce dole. Pokud dám do souboru index.htm (umístěný v hlavním adresáři) jen několik enterů a potom větu jednoduchou o třech slovech, reklama se mi zobrazí tak, jak je nastavena, tedy dole. Pokud ovšem do téhož souboru vložím jednoduchou stránu s obrázkem v pozadí a třemi kratičkými odstavci textu s jediným odkazem, reklama se zobrazuje NAHOŘE. Jak to tedy je? Co a jak mám udělat, aby se reklama zobrazila dole? Podotýkám, že index.htm je napsán malými písmeny a je uložen v hlavním adresáři. adresa: we4u.euweb.cz, teď je tam daná ta věta jednoduchá - mám tam hodit tu jednoduchou stránku?
Právě jsem dal jako index.htm tu jednoduchou stránku s obrázkem v pozadí a třemi kratičkými odstavci textu. Reklama je nahoře, ačkoliv v administraci je nastavena dole. Adresa je we4u.euweb.cz, tak se na to prosím někdo podívejte. Dík, Andy.
2andy: mno já bych viděla chybu v kódu, je tam spousta zbytečností, který si tam nacpal FrontPage. Zkus to napsat ručně (teda aspoň tu úvodní stranu), není to zas tak těžký (www.jakpsatweb.cz - tam najdeš, jak mít na pozadí obrázek, jak napsat odstavce a odkazy). Podle mě bude reklama v pohodě dole.
Jo a jak tak na to koukám, tu značku <!--WZ-REKLAMA-1.0--> máš hned za <body> nebo až za kódem stránky a před </body>? Já ji vidím hned na začátku stránky - zkus teda nejdřív tu značku umístit až před tag </body>.
Tak pro zmenu, ja tam mam reklamy az nezdrave mnoho, nekdy az tri pruhy nahore a pak na kazde dalsi strance (navic jeste nevalidni typ), i pres to, ze by tam vubec nic delat nemela... Je to docela prasarna... Jen si tu neco zkousim, takze mi to az tak nevadi, ale ji tak je to opruz.
2heidi: Už jsi zkoušela ten kód z těch souborů smazat a nahrát je znovu? A vkládání máš nahoře nebo na všech dole?
2thalia: jasne, ze sem to zkousela. vsechno sem to smazala a nahrala to tam uplne znova...s predelanym kodem...vkladani mam nahore, problem je, ze reklama se mi vklada uplne vsude. nahore i dole...
2heidi: koukám že stránky děláš v php, alespoň úvodní je index.php. Tak zkus kouknout na postup uvedný na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=22909&t=22908.
2thalia: díky za radu, už je to dobrý. Zkusil jsem, co jsi napsala, ale nějak se mi to nezdálo, tak jsem tu úvodní stránku udělal úplně znova a je to v pořádku, už jsem to pak neštudoval. Dík a zdar.