Outlook a webzdarma

Měl bych dotaz ohledně, postupu konfigurace programu Outlook, tak aby stahoval E-maily přímo z webzdarma. Děkuju.
nejde
Jde. Pres jinej freemail. Misto schranky na WZ si zapni presmerovani na jinou adresu, na ktere jiz mas POP3 k dispozici.
>> Měl bych dotaz ohledně, postupu konfigurace programu Outlook, tak aby stahoval E-maily přímo z webzdarma.

Sorry Sojkovče, ale tvá odpověď je chybná. On uvedl "přímo z webzdarma", což přeposlání na jiný freemail nesplňuje.

Takže odpověď zní NEJDE.
Už asi týden mi nelze poslat zprávu na výše uvedený e-mail, možno vyzkoušet, vrací se z adresy MAILER-DAEMON@siva.anoweb.cz, ze je to trvaly error a pak "Mail quota exceed, ale já nevím jakou kvótu jsem měl překročit a kde? Neni to ani tím, že bych neměl index ve složce, nebo nedostek místa ve schránce, tak se chci zeptat co udělat pro to, aby to zase fungovalo.
>>Mail quota exceed
Podle toho to vypadá, že došlo místo ve schránce. Zkus z ní něco smazat.
Tom: Alternativni reseni PLNICI UCEL. Ze je to technicky jinak, to muze byt dnas jedno, ne?
To Thalia: Taky jsem si to myslel, ale jak jsem naznacil, na mailu nic nemam, tudiz to neni tim, ze bych mel plnou schranku. Smazal jsem pro jistotu uplne vsechno.
Wikk: Zkus napsat na podpora*webzdarma.cz
Děkuji za radu, doufal jsem, že se admini z WZ zde probírají a řeší stížnosti a podobné Ještě jednou díky.
Wikk