Reklama

Mam problem s reklamou. Ta se mi zobrazuje nahore a to narusi celou stranku,ikdyz jsem ji zkousel presunout dolu tak se mi porad zobrazuje nahore. Co s tim?
no vzhledem k tomu že na té stránce nic nemáš, tak zobrazení nahoře je vlastně i dole ne? Dej tam nějakou stránku a pak se můžem bavit o problému, pokud ti to nejde nastavit v administraci
No vzhledem k tomu, ze tam mam vsechny soubory te stranky i index. Tak si myslim, ze se o tom problemu muzem bavit, akorat mi to ten index nejak nechce poznat...nebo co.
index musi byt napsat index.htm nebo index.html a musi být v hlavním adresáři. S tou reklamou poradím rád, ale musím prostě vidět konkrétní problém
Mám podobný problém. V administraci mám nastaveno zobrazování reklamy na každé stránce dole. Pokud dám do souboru index.htm (umístěný v hlavním adresáři) jen několik enterů a potom větu jednoduchou o třech slovech, reklama se mi zobrazí tak, jak je nastavena, tedy dole. Pokud ovšem do téhož souboru vložím jednoduchou stránu s obrázkem v pozadí a třemi kratičkými odstavci textu s jediným odkazem, reklama se zobrazuje NAHOŘE. Jak to tedy je? Co a jak mám udělat, aby se reklama zobrazila dole?