Jak smazat mySQL DB?

Prosím o radu, jak smazat již vytvořenou mySQL databázi u svého účtu. Potřebuji obnovit předchozí zálohu, kterou jsem si udělal po hacknutí fora a mysql mi hlásí, že nemůže obnovit DB, jelikož již ta se stejným názvem existuje. Předem díky
Nijak. Smaž si v ní všechny tabulky anebo si v nastavení MySQL odškrtni databázi na neaktivní a ona se ti vyprázdní.
Pak ji zase zaškrtni na aktivní a přes SQL okno v phpMyAdminu ji nahraj zpět.
Njn, ale to jsem zkoušel. Teď to dělám znovu a vygenerovalo mi to tuhle chybu:
SQL-dotaz:

-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 2.6.0-pl3
-- http://www.phpmyadmin.net
--
-- Počítač: mysql.wz.cz
-- Vygenerováno: Středa 30. března 2005, 12:55
-- Verze MySQL: 4.0.24
-- Verze PHP: 4.3.9
--
-- Databáze: `ultrafrag`
--
CREATE DATABASE `ultrafrag`

MySQL hlásí: Dokumentace
#1007 - Can't create database 'ultrafrag'. Database exists

Nevím co s tím, nechci ztratit všechny předchozí příspěvky, pls poraďte, thx
Pokoušíš se vytvořit databázi která už existuje. A navíc na WZ není vytváření databáze povoleno, máš jednu přidělenou.
Ty potřebuješ pouze vymazat tabulky a pak je znovu vytvořit a naplnit z té zálohy co máš.
Otázka - tu zálohu jsi dělal přímo v administraci fóra nebo v PHPMyAdmin?
No jo, jsem lama, jelikož mi forum hackli a já nevěděl co s tím, tak jsem to vytvořil jako poslední záchranu z phpmyadmin. Tak jsem asi v řiti, že? Nebo je nějaký způsob, jak to ještě zachránit?
No já bych jen v tom souboru .sql (předpokládám) se zálohou vymazala ten řádek, kde je to CREATE DATABASE a nechala bych ho vytvořit jen tabulky a vložit záznamy (což by měl být zbytek souboru pod CREATE DB), IMHO.
aha, zkusim, thx
Hm, tak to pise tohle:

SQL Error : 1050 Table 'phpbb_auth_access' already exists a blablabla

Je to vlastne prvni radek te zalohy a když jsem ho zkusil odstranit, tak to pise u dalsiho to same. To asi znamená, že ta tabulka už existuje, ne? Ale jak to obejít? Díky moc
No jestlis tu databázi předtim nevyprázdnil tak ono ty tabulky neumí přemazat
Tak sis jí asi nevymazal, když to píše, že existuje. Mrkni se do phpMyAdmina a uvidíš.
Jestli v te zaloze nebudu muset u vseho umazat to CREATE TABLE a nechat tam jen ta data pro tabulku, ne? To si to ale hodim :-(
ale prd, musíš prostě tady na wz smazat všechny tabulky co se budou dělat pomocí té zálohy
ok, udělám to, ale když tam zruším tabulky, DB nechám, tak co dál? Mám z phpmyadmin spustit to načtení zálohy? A pak teprve instalovat forum? A po instalaci mám obnovit forum z administrace fora? Nebo jiný postup?
8-O ?
Tak jsem to udělal tak, že jsem tu DB obnovil v phpmyadmin, hotovo, konečně to proběhlo a teď ale musím naistalovat forum. Jak mám postupovat, aby se mi ty tabulky opět nepřepsaly na prázdné? Mohu klidně dát instalaci nebo mám při instalaci vybrat inovaci? Thx
Ehm. No tak nevim, protože při instalaci Ti to nahlásí Can't create tables atd. Nejdřív musíš smazat všechny tabulky, nainstalovat, pak přihlásit na fórum, pokud máš phpBB, tak Konfigurace>Obnovení zálohy a pak to je už snad jasný, pokud máš jiný, tak opravdu nevim, ale stejnej způsob.
Super, už jsem to rozchodil, paráda, dííííííííííky moooooc, jen teď musím najít ten mizernej odkaz na ty pirátské stránky, jelikož se mi DB zálohovala i s tím hacklým forem :-) Parchanti, ti mi dali.