Správa webu, aktualizácie

Čaw, potreboval by som vedieť ako mám aktualizovať a spravovať svoju webovú stránku bez toho aby po zmene stránky v PC (pridanie obrázkov nové odkazy proste aktualizácie) som nemusel celú stránku (aktualizovanú zatial len v mojom PC) kopírovať na web odznova cez total comander (FTP)? Prosím poradte mi!
no to asi nepůjde... každopádně nemusíš kopírovat všechny soubory, jen ty nové nebo změněné (asi to víš, ale pro jistotu to píšu - ta otázka mi není úplně jasná). Pokud ti vadí FTP (nevím proč), můžeš zkusit správce souborů, ale FTP je lepší. Pokud ti vadí Total commander (taky nevím proč), stáhni si jinýho FTP klienta.

Kdyby to nebylo zrovna na WZ, tak já třeba mám doma disk internetovýho serveru sdílenej přes sambu, takže změněný soubory přímo ukládám na disk a nic nikam kopírovat nemusím... Ale to rozhodně není standardní řešení, předpokládám že málokdo si hostuje doménu sám u sebe doma...
Nebo si třeba naprogramovat redakční systém a měnit to přímo na stránce.
Nevadí mi ani Total Comander ani FTP.
Potreboval by som asi ten redakčný systém ale v češtine alebo slovenčine.
Neviete kde takýto redakčný systém môžem stiahnuť z netu? Alebo aspoň jeho názov. Predsa nebudem pri každom pridaní nejakej fotky mazať z webzdarma svoje stránky a kopírovať odznova na web.
phpRS
Tak sa vola ten program? kde ho mam stiahnut? je v slovenčine alebo češtine?