přeměňování písmen

dobrý den...
mám velký problém stím že mi při náhrávání stránek z wz některé písmena s diakritikou přemění na nějakou slátaninu (Š na © atd...) a nepomůžou ani meta tagy ato všechny tři... poradtě prosím co stím...
jestli Š na © - tak je to asi ISO čtená jako Win, takže:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
a podívej se, jestli máš v prohlížeči zapnutou autom. detekci znakové sady (Menu-Zobrazit). Patří to mezi tagy head, které nemáš uzavřené.
říkám že sem tyto meta tagy skoušel... jak iso jak win tak utf 8 nebo jakxe jmenuje... ani jeden nepomohl a jedinej kterej stim hnul byl ufg8 jenže tak že místo Š na © bylo Š na nějaký čínský znaky... a head zasvorkováno mám hned podtim stylem což by vadit nemělo jestli je vněm nebo neni... spíš je chyba u wz protože když se koukneš na zdroják tak je to tam taky což by dle mě nemělo...
Mám problém se samovolným náhodným a nekontrolovatelným přejmenováváním jmen souborů na mých webowých stranách. místo xy.htm mi to přejmenuje na xy.HTM, nebo XY.htm, nebo XY.HTM. stránky mám na wz.cz, což je šílený, protože to tu běží na linuxu a každá takováhle změna mi dělá ze stránek guláš.

Nevíte čim to je?
a)doma na compu mam win XP (v angl.), na tom českej office 2000, ale frontpage2000 je newim proč v angličtině. Může to být tím? nebo je to nějakým podělaným nastavením ve windowsech, že když udělám soubor, tak první písmeno bude velký, pokud je to jednoslovný název?

b)může to být tím, že stránky jsem dělal občas v frontpage2000-ta angl verze u mne doma, chvíli v práci na frontpage2003-česká verze a chvíli ve škole na frontpage2002 v češtině?

ted si furt hlídám tyhle velký písmena, ale docela mne to sere. včera jsem zas půl dne vychytával různý drobnosti na stránkách a dnes když jsem je nahrával z školy, koukám, že ta svině frpage mi přejmenova některý názvy souborů s počátečním velkým písmenem.
Ale ne všechny soubory, na kterejch jsem dělal, ja to nechapu a už leštim bejzbolku, abych tomu udělal konec.


rozmlátim komp a pak se asi oběsím.............
prosím, pokud někde víte, že se někdo na něco takového už ptal, pošlete mi link, protože mne to vážně * byl jsem zvyklej vychytávat si různý pitomý maličkosti a detaily, ale poslední 3 měsíce jsem rád, že se to celý nesesypalo, kurv
gardille, dej tam iso-8859-2, to funguje, teď jsem to zkoušel
Gardill > Chyby nejsou opraveny - hned na úvodní stránce není uzavřen tag HEAD a ten meta-tag (s iso-8859-2) patří někam mezi <head> a </head>, pak teprv přijde to <body>. WZ za to nemůže - server ti pošle to, co tam nahraješ.
Aneta Langerová (nebo kdo to je) >
a) v balíku MS Office 2000 je prostě anglická verze Front Page. Česká je až v MS Office XP.
b) doporučuji "Neskrývat koncovky známých typů souborů" (Start-Nastavení-Zobrazení), aspoň doma a doma kontrolovat názvy. Další možnost je přejmenování až na serveru pomocí FTP klientu.
Hm, Aneta Langerová, mluví v mužském rodě a sedí na počítači na VŠE.
Nechápu co někoho vede k tomu používat na fóru jako svůj nick jméno této zpěvačky.
Ještě že tu není masér issa