blbne mi reklama, nejspis kuli JS

Na http://one-way-train.czweb.org mam nastavenou reklamu, aby se zobrazovala jen v index.html... to ona sice dela, ale zobrazi se vprostred stranky... podle me to dela ten JS, kerym zjistuju, co ma uzivatel za prohlizec a podle toho prirazuju .css soubor, ale za boha nevim, jak to mam udelat, aby to fachalo... pokud mi nekdo pomuze, budu mu nadosmrti vdecnej:)
No já osobně bych to udělala tak, že:
1. úvodní stránku bych normálně přejmenovala na index.php
2. udělala si prázdný soubor reklama.html
3. nastavila vkládání reklamy Na úvodní straně Nahoře a do cesty bych dala cestu k souboru reklama.html
4. soubor reklama.html bych includovala do divu s id="reklama" hned za body pomocí <div id="reklama"><?php include "reklama.html"; ?></div>
5. nahrála bych na web soubor index.php

Pak by IMHO měla být reklama nahoře...
udelal sem presne podle navodu, bohuzel stale to nefunguje:( (btw. index.html sem samozrejme smazal)
zkusil sem to udelat bez toho JS ale porad je problem stejnej... ted bych zase nejspis obvinil svoje CSS, pze to pisu jako :prase :o)
Do toho souboru s reklamou dej jen tag <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, html head body atd. se do vkládaných souborů nepíše, koukni do zdroje, máš to tam pak dvakrát.
Zkus tomu divu dát - position:absolute; top: 0px; left: 0px;
Dekuji Ti, uzasna vilo!
dal sem tomu akorat position:absolute; top: -260px; left: 100px; a uz to de...
parada;) asi se pudu opit:)