Nefunguje odkaz..

a byla bych velice vdecna pokud mi nekdo muze poradit. Povedlo se mi pracne vytvorit prvni stranku me nove website, nahrala jsem ji jako prvni soubor - index.html ; problem je ze kdyz kliknu na ten soubor, tak vidim odkaz ktery jsem vytvorila pro nadchazejici stranu, ale kdyz jdu na moji website podle webove adresy, tak tam ten odkaz neni zobrazeny.
Muze mi nekdo poradit co s tim?
Když klikneš na index.html ve "správci souborů" dostaneš se kam? Jinam než když dáš svou adresu do prohlížeče?
ten odkaz tam je, akorat neni videt, protoze zluty pismo na bilym pozadi se desne blbe cte. soubor C:/Documents and Settings/Vendulka/My Documents/My Pictures/DreamingRose4.jpg proste vazne na disku nemam no...
Tak jí nemlaťte
Ten odkaz je ''vstupte'', nebo tak neco, ano, kdyz kliknu na ten soubor tak ten odkaz tam je, kdyz jdu pres webovou adresu, tak to vidim jenom jako text, uz to nefunguje jako odkaz.
Neco jsem musela udelat spatne, ale nevim co.
Ono to funguje jako odkaz, ale odkazuje to na tu a samou stránku, ze které klikáš, milé děvčátko
ale, ale, ale, vzdyt to ma ukazovat na druhou stranku!
no právě ....
na ten text "Vstupne za zrdcadlo" musíš použít hypertextový odkaz na dejme tomu http://zazrcadlem.mysteria.cz/uvod.html kde uvod.html je dalsi soubor :)
A optav tu adresu pozadí, na tohle se fakt nedá koukat. ;)
hmmmm! takovou stranku nema snad nikdo na svete! ty budes jednou slavna! ( ironie!) mas tam jen text ty dilino! zdrojak je to samy co vidis na indexu
drž už hubu ty hovado
= im agree hovado = dickart.wz.cz
milster: takovej seš gentleman? Dnes vidím prvního... Hned se mi líp žije ;-)
Diky za upozorneni, problem i odkazy se mi povedlo spravit, ale ted nevim co s pozadim. Pry musim nahrat image pozadi prvni na moji website - potom nasleduji ruzne komplikovane instrukce. Ma tady nekdo vlastni website a muzete mi poradit, jak na to?
jestli chces posli mi obsah tvy stranky na muj mail (jestli chceš) řekni mi co to ma delat, ja ti napisu co jsem udelal a proc a poslu ti to zpet je to otazky 15 minut , but only if you want
sory zapomnel jsem mail borisumi@mail.ru
otevři si tu úvodní stránku třeba v poznámkovym bloku a přepiš

<body background="file:///C|/Documents and Settings/Vendulka/My Documents/My Pictures/DreamingRose4.jpg" ...
na
<body background="DreamingRose4.jpg" ...

a koukni se na jakpsatweb.cz, najdeš tam odpovědi na spoustu podobných otázek..
to milster > vidim 6e takz nechodis spat :)
to víš, mám prázdniny tak nemusím vstávat :]
ja nemam prazdniny ale kdyz se mi nechce spat tak se mi pak ani nechce vstavat, nevim co ja su to za cloveka :)
"kdyz se mi nechce spat tak se mi pak ani nechce vstavat"

tak to je vážně prapodivný :]
? nechapu co je prapodivny , prste chodim spat ve ctyri a vstavam v jednu trochu opacne ale ne prapodivne. Mam forum s amikama a ti parchanti maj 10 kdyz ja mam 4 :)
btw hlavne to vytahni z tech zas... documents udelej si novy folder a do toho to nacpi, pak to loudnes na web tak jak to je , ty cesty za odkazem jsou strasny.
nejsou strasny, proste nefungujou :))