U nekterych kont mi ftp a administrace beha, u jinych ne!

Spravuju vícero stránek umístěných na Webzdarma. Už několik měsíců mi u třech kont nejede ftp. Vůbec se nenaloguju (530 Login incorrect). Přitom k ostatním kontům se dostanu se stejným nastavením bez problémů.
Navíc se mi u těch dvou nedaří napoprvé dostat ani do administrace. Vždy (skutečně pokaždé) až na druhý pokus. Přihlašovací údaje mám tedy samozřejmě správné. Potom se pokouším uploadnout nějaké soubory - někdy to jde, někdy mě to místo toho odloguje.
Vůbec nechápu, čím by to mohlo být!
<HTML>misto toho povidani stacilo poslat logy, kde by to bylo videt a vedeli bychom vic</HTML>
Mam uplne stejny problem. Pritom jmeno a heslo mam spravne, protoze administrace primo z webu wz.cz mi funguje bez problemu. Posilam LOG. Diky za odpoved!

----------
Connect to: (04.04.2005 14:11:37)
hostname=ftp.webzdarma.cz
username=grove-break.wz.cz
startdir=
ftp.webzdarma.cz=81.31.7.162
220 ftp server ready
USER grove-break.wz.cz
331 Password required for grove-break.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT
ftp.webzdarma.cz=81.31.7.162
220 ftp server ready
USER grove-break.wz.cz
331 Password required for grove-break.wz.cz.
PASS
*
530 Login incorrect.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
ftp.webzdarma.cz=81.31.7.162
220 ftp server ready
USER grove-break.wz.cz
331 Password required for grove-break.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
Stisknuto Storno!
2LSoft:
>>hostname=ftp.webzdarma.cz
tohle je špatně, jako hostname je třeba vyplnit tvoji adresu, tedy grove-break.wz.cz. Je to napsaný na
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
LSoft: Ale server nemas spravne.
Sojkovec: je nutné opakovat Thaliu? Tu informaci stačí podat jen jednou, ne? ;)
DeedX: je nutne na to zbytecne upozornovat?
Tonik: je nutne zbytecne upozornovat na to zbytecne upozornovani?
Je to nutne. Nekdy je potreba, aby si to BFU precetlo vicekrat za sebou. Zvysuje se tim pravdepodobnost, ze mu doklapne, co a jak.
Tonik: ano, pro mě to je nutné, protože to úplně praštilo do očí...
Sojkovec: pokud si tenhle BFU přečte její odpověď a navštíví ony odkazy, neměl by mít problém.... (což o přečtení hlášky "Ale server nemas spravne" IMO neplatí...)
> neměl by mít problém

BY?
jo, čteš správně - BY. Nemůžu nikdy s naprostou jistotou zaručit, že to zvládne (přestože bylo učiněno maximum)
Sojkovec: Odpověď Thalii je pro BFU hodnotnější, protože na těch odkazech je to vysvětleno. Navíc, pokud by BFU viděl jen tvůj post, následovala by otázka "A jak má být ten server správně?" :)