Problémy s downloadem

Mám nové stránky epvidea.wz.cz a na nich videa ke stažení - to ale zlobí (stáhne se vždycky jenom část...) Už mi o tom psalo docela dost lidí a když jsem to zkoušel, stalo se mi to taky... Čím to může být? Pomohlo by je zazipovat?

Díky za odpověď
Zazipovat bych to rozhodně zkusil.
IMHO zippovat komprimovany video soubor straci smysl
mozno to je aj zle nahrate na webe
mam stejny problem jako menkhar nestahne se mi cele video...vzdy jen cast a je ruzne dlouha
a videa nahrana na webu jsou spravne....
poradi nekdo?
www.nisacapoeira.webzdarma.cz
Mno já to řeším tak, že používám soft, kterej umí obnovit download a stáhnu video třeba naněkolikrát.
Proč se to ale normálním způrobem nestáhne, to nevím...
Ja jsem na ty tvoje stranky koukal, a mam pocit ze to muze byt tim, ze se Internet Explorer snazi otevrit soubor v aplikaci, ktera je k tomu na systemu urcena. To znamena, ze se ty tvoje videa ve skutecnosti oteviraji pro prehrani, nikoliv pro ulozeni.

Ja bych napsal php script, ktery si vynuti dialog "ulozit / otevrit" a lidi si to budou moct ulozit a teprve potom prehrat. Tady je kousek php kodu:

<?

// download.php
// force the "Save As" dialog box on the browser

//header("Content-Type: application/octet-stream");
header("Content-Type: video/x-ms-wmv");
header("Content-Type: application/force-download");

if( preg_match("/MSIE 5.5/", $HTTP_USER_AGENT) )

header("Content-Disposition: filename=me2005preview.wmv");

else

header("Content-Disposition: attachment; filename=me2005preview.wmv");

header('Expires: 0');
header('Cache-Control: must-revalidate, post-check=0, pre-check=0');
header('Pragma: public');

echo readfile('./me2005preview.wmv');

?>


Tenhle kod jsem ti nahral na <a href="http://anglicky.wz.cz/test.php" target="_blank">anglicky.wz.cz/test.php</a> a funguje vyborne. Poslal jsem tam jeden tvuj video soubor, ale neni cely. Na to upozornuju. Od tebe se mi to nestahlo cele, ale ze serveru se to cele stahne.

Jestli to je to, co chces, tak si budes muset zjistit content-type pro jednotlivy typy souboru. Kdyztak napis a ja ti s tim trochu pichnu.

Ted me ale napada, ze ja jsem to tvoje video stahoval pres "ulozit cil jako". A to by se melo stahnout vsechno, co je na serveru. Prekontroluj si, jestli ty soubory na serveru nemas nejaky poskozeny. Zkus si ho stahnout pres ftp a pak si ho pust na svym pocitaci.
Chybicka se vloudila :o) Je to na http://anglicky.wz.cz.
Zkoušela jsem na nisacapoeira.webzdarma.cz to největší video (tuším 14mega), Firefox mi uložil asi půlku, pak to skončilo, Flashget mi to stáhl celý najednou a to video je ok až do konce.
Díky za rady! Zkusil jsem to menší video (me2005preview.wmv) zabalit do zipu, aby prohlížeče poznaly, že to mají stáhnout. Zkoušel jsem to a stáhlo se to celé... že by řešení problému?!?

flook:díky za návrh, kdyžtak Ti dám vědět. V php programování se vůbec nevyznám:)). Funguje to pro IE, nebo i jiné prohlížeče?